Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A baratommal az elso egyuttlet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal az elso egyuttlet analis volt es el is ment bennem. Lehetseges hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
El ment bennem es felek hogy atfolyt a puncimba,viszont meg szuz vagyok,megujazott de nem vereztem meg semmi,nagyon szuk vagyok es csak egy uj fert belem,

2017. júl. 14. 12:45
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Ha Fenékbe akkor nem leszel terhes
2017. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod kérdező, hogy a végbél sokkal nehezebben tágul és nincs alapvető izgalmi váladék, ami termelődjön? Vagyis ha análisan be tudta tenni, akkor hüvelybe sem lesz gond kelő odafigyeléssel és előjátékkal.

Amúgy meg miért nem lehet már végre felfogni, hogy ahhoz, hogy valaki terhes legyen, ahhoz a hüvelybe kell kerülnie a spermának. Odaélvezett a hüvelyedbe? Vagy a hüvelyedre és onnan valami úton belefolyt? Nem hiszem. Akkor meg min aggódsz? A végbélből nem tud átfolyni.

2017. júl. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
16/L*
2017. júl. 14. 12:53
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Meg mindig csodalkozok, hogy egy tinilany se..ggberakatja magat, de azt allithja hogy szuz, mert a "kispin@jat" nem huzta fel meg senki....

Csodalkozok, igen, de en bazi oreg vagyok.

40f

2017. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szegény lány.

A kérdés a jól mutatja, hogy milyen szinvonalú nálunk a biológia oktatás.

2017. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mindenben eggyet ertek.Igazatok van
2017. júl. 14. 13:02
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Komolyan nem hiszem el,hogy léteznek ilyen buta emberek. Miért ba#tod magad ha ennyire nem vagy tisztàban a dolgokkal?


Jó,hogy nem azt kérdezed meg hogy ha a barátod megcsókol akkar teherhes leszel(?)


19/L

2017. júl. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Terhes*
2017. júl. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Meg annyit hogy nemtudom hogy mikor kell megjojjon mert nincs igy bealva nekem,valtozo hogy mikor jon meg.Felek hogy nemfog megjonni.
2017. júl. 14. 13:09
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Úristen,még a menstruációd sem állta be,de már seggbe dug@tod magad..

Ha nem került sperma a hüvelyedbe akkor nem lehetsz terhes.

2017. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!