Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges ettol teherbe esni?

Lehetseges ettol teherbe esni?

Figyelt kérdés

(Szűz vagyok)

A barátom az utóbbi pár hétbe 2szer is megujjazott és mindkétszer az ovulációm környékén. (Nem pont aznap, hanem csak a környékén). És az egyik úgy történt, hogy először én kivertem neki, el is ment, aztán eltelt fél óra és utána ujjazott meg. Elvileg a keze nem volt spermás, mert zsepivel törölte le. Közte nem mosott kezet. De mi van ha?? Mennyi az esély erre az egészre? Kétségbe vagyok esve. Most volt pár napja az ovulációm és ilyenkor mindig kemény a mellem, de most nem az. Tudtommal a spermák a levegőn elhalnak. És azt is olvastam hogy ennyi nem is lenne elég hogy valaki teherbe essen. De olvasok olyanokat is hogy valaki így esett teherbe. Kérlek nyugtassatok meg normális válaszokkal.

17/L


ápr. 1. 00:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
20%
Kislány, ha megnyugtat már nem vagy szűz ha megujjazott :-D
ápr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%
Édes istenem én 12 évesen már többet tudtam a szexről. El is ástam volna ilyen tudással 17 évesen.
ápr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
11-es, amíg nincs pénisszel hüvelybe hatolás, addig szűz. A kérdező legalább megkérdezi, amit nem tud...
ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
18%
13as, nem, ha már nincs meg a szűzhártya, ami jó eséllyel sérül ujjazásnál, már nem szűz.
ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
61%
13as, ha nem aludt volna biológia órán általános 4. osztálytól gimnázium másodikig, nem kellene megkérdeznie.
ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem leszel terhes, nyugodj meg. :)
ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azert aggódtam ennyire mert ovuláciokor tortent a dolog
ápr. 1. 23:46
 18/18 anonim ***** válasza:
51%

Na, örülök, hogy megnyugodtál!😃


14-esnek:

A szűzhártya nem egy papír...vannak rajta különböző formájú lyukak eleve...mire valaki a szexuális életét elkezdi, addigra edzésen is kiszakadhat...egy spárga, stb. és kiszakad...a szüzességet úgy kell érteni, hogy pénisz járt-e már benne(bár egyébként sokan már ujjazás után nem mondják magukat szűznek, de azért a legtöbben rendes aktus után mondják, hogy már nem szüzek)

ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!