Mennyi az esély?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Menstruáció utáni 9.10. 11. Napon együtt voltam a barátommal.Minden alkalommal belém élvezett.Vajon mennyi esély van rá,hogy teherbe essek?

Nagyon várjuk már a pici babát!



ápr. 2. 03:58
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint semmilyen tünete nem volt a beágyazódásnak. Nem jött meg a nemvárt napján teszteltem. Lehet elkaptál valami gelyvát.
ápr. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

50%

Egyébként meg ne ezen gondolkozz. Védekezés nélkül tudsz szexelni amikor csak akarsz,örülj neki és ne azon parázz hogy összejön-e a baba vagy sem.

Ha másfél év alatt nem sikerül akkor meg orvos.

ápr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Persze próbálok nem erre gondolni,de szinte lehetetlen. 😅

5 nap múlva. Én várom.

Szombaton csináltam egy tesztet. Negatív lett. Lehet túl korai volt a tesztelés?

ápr. 9. 13:01
 14/29 A kérdező kommentje:
Nem várom** Kijavított ez a f*s😅
ápr. 9. 13:02
 15/29 anonim ***** válasza:

Persze.

kedd van szombaton még nagyon korai volt.Most is korai. Várj.

ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
az lehet terhességi tünet,hogy pár napig émelyegtem? Csak sétáltunk az utcán,és hirtelen jött az émelygés.
ápr. 10. 11:19
 17/29 A kérdező kommentje:
Hányingerem nincsen,csak az émelygés,és a mellbimbó érzékeny,és fáj érintésre,meg hogy ingerlékeny vagyok és fáradt. Pisilni ugyan úgy járok mint eddig,viszont fel vagyok puffadva.
ápr. 10. 11:55
 18/29 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek akkor jelentkeznek mikor már bőven pozitív a teszt, nálam kb 7. héttől jelentkeztek
ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Persze de gondolom minden ember más. Van aki semmit nem érez beágyazottságát után , van aki érez gondolom.
ápr. 10. 12:40
 20/29 anonim ***** válasza:
Őszintén, szerintem te annyira rá vagy erre stresszelve, hogy már terhességi tüneteket produkálsz, én is voltam így. Ezzel amúgy csak gátolod a teherbeesést
ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!