Mennyi az esély?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Menstruáció utáni 9.10. 11. Napon együtt voltam a barátommal.Minden alkalommal belém élvezett.Vajon mennyi esély van rá,hogy teherbe essek?

Nagyon várjuk már a pici babát!



ápr. 2. 03:58
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
Próbáld meg kicsit elfoglalni magad valamivel addig. Nagyon rá vagy erre függve, ami érthető, de nem hiszem hogy jót tesz.
ápr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Persze stresszelek. Mert ha terhesség miatt vannak ezek a tünetek jobb ha vigyázok. Mivel nem irodában dolgozok,ezért vigyáznom kell ha jön a baba,ne emeljem túl magam, stb.
ápr. 10. 12:54
 23/29 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok? Az is lehet, hogy csak 1-2 év alatt sikerül teherbe esni, akkor minden nap már az ovulációtól azt fogod figyelni milyen tüneteid vannak? Ettől előbb utóbb be fogsz csavarodni
ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Amúgy a terhességnek nincsenek tünetei, a hcg-nek van, ami viszont ha lenne akkor pozitív lenne a teszted is, ez ennyire egyszerű. Azért minden szédülés vagy émelygés után ne kezd el tervezni a terhességi táppénzt
ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
kedves 24-es. Köszönöm ezt a szép pozitív választ. 😂 Képzeld nem a táppénz miatt szeretnénk gyereket. A munkámban maradnék ameddig tudok,csak könnyebb munkát kérnék magamnak,nem emelgetném a nehéz termékeket. Mert mint írtam,nem irodában dolgozok. 😌
ápr. 10. 19:07
 26/29 anonim ***** válasza:
25 látom nem sikerült kivenned a lényeget a mondandómból…
ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

23-as. Jó pár hónapja.

26-os. De értettem amit írtál. Csak a végére nem kellett volna azt oda írnod.

Nem mindenki a táppénz miatt tesz fel kérdést. ✌🏻

ápr. 11. 02:00
 28/29 anonim ***** válasza:
Írhattam volna azt is hogy kifesteni a babaszobát… Nem ez a lényeg. De pláne ha jópár hónapja próbálkoztok akkor feleslegesen görcsölsz pl a munkádon. Nem akartam bunkó lenni, nekünk is több év után sikerült a baba. Konkrétan amíg nem tudtam hogy terhes vagyok (csak akkor csináltam tesztet mikor már pár napja késett) kb a legpörgősebb napjaim voltak, cipekedtem, futkoztam, nem ettem túl sokat mert nem volt rá időm, mégis akkor jött össze. Szerintem ennyire az elején ha sikerült is nem lesz semmi baja attól ha nehezebbet emelsz. Én a mai napig szoktam amikor megfeledkezek magamról (26 hetes vagyok), Anyukám pl hentesként dolgozott a szülésig és még a végén is nagy féldisznókat cipelgetett
ápr. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Az émelygés amúgy kezdődhet már nagyon az elején, de lehet hogy csak kicsit leesett a vércukrod vagy túlterhelted magad munkában.

Azóta teszteltél már?

ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!