Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszakadt az óvszer a ciklusom...

Kiszakadt az óvszer a ciklusom 18.napján voltunk együtt a párommal. Rá kb. 3 órára be is vettem az esemény utáni tablettát. Escapelle nevűt Mennyi esély van így a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

Ciklusaim változó hosszúságúak 28-30-31naposak általában.

Nem szeretnénk babát, azért is védekeztünk.

Sose fordult még ilyen elő, hogy kiszakadt volna.

Azért is siettem egyből orvoshoz.


2020. nov. 7. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
99% hogy nem estel teherbe, mert ugye semmi sem biztos.
2020. nov. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Hogyan szakadt ki??...
2020. nov. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%

#2-es úgy, hogy az ilyen történetekben soha nem is volt óvszer. :)

Csak egymásnak estek és durr bele. Ennyi.

Soha sehol a világon nem szakad ki annyi óvszer mint itt a gyakorin. :D

2020. nov. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekünk tényleg kiszakadt, 28 éves vagyok, sose fordult még elő ilyen.
2020. nov. 8. 08:56
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

Olyan érdekes... de tényleg. :) 18 éves korom óta élek nemi életet, most vagyok 40 éves. Egész idő alatt minden partneremmel óvszert használtam.

Szóval 22 év intenzív használat alatt 1db azaz egy darab óvszer szakadt el az is az miatt mert olyan sikosítót használtunk análhoz ami nem volt jó hozzá.

Szóval számomra rohadt hihetetlen ez a "kiszakadt óvszer" duma minden második kérdésben.

2020. nov. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
a 18. nap rendszertelen ciklusnál nem életbiztositás, stabil 28 naposnál már megúszósnak mondható, de így jobb hogy volt esemény utáni. remélem nem lesz gond.
2020. nov. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem senkinek nem kell igazolnia a kérdezőnek, hogy miért vett be esemény utánit, vagy hogy hogyan szakadt ki az óvszer, semmi köze a kérdéshez.


Az értelmes válasz a hatosnál van.

2020. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!