Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor volt az ovulációm?

Mikor volt az ovulációm?

Figyelt kérdés
Annyi minden olvastam, összezavarodtam. Csütörtökön negatív volt a teszt, péntek reggelre lett pozitív, délutánra erősödött. Szombaton délre még erősebb lett, ez lett a legerősebb teszt (lh csúcs?) Szombat délután kb egy órán át erős petefészek fájdalmat éreztem az egyik oldalon. Ez elmúlt, majd pár óra múlva újra teszteltem, és az a teszt negatív lett (vagyis kb ugyanolyan erős, mint a kontroll csík, a déli tesztnél jócskán halványabb). Azt olvastam, hogy az lh csúcs után 24 órával érik meg a pete. Viszont az a görcs annyira egyértelműen jelzett valamit, szinte minden lépésre fájt, aztán elmúlt. Saját megérzésem az, hogy az lehetett a tüszőrepedés, de nem jön ki a 24 óra. Akinek esetleg követték uh-val vagy már kitapasztalta, hogy működik ez, segítene, hogy mire utalnak ezek?
ápr. 7. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk gépek, szerintem ez csak ennyit jelent, nem törvényszerű ez sem, ezért is inkább csak azt szokták javasolni, hogy egyértelmű pozitív LH tesztnél minél hamarabb legyen meg az együttlét.


Nekem pl: tegnap reggel nem volt termékeny nyákom, ez szinte biztos. Estére meg annyi lett, hogy elöntött szinte, aztán éreztem az erős szúrást a jobboldalon. Másnak akár napokig is tojásfehérjés a nyákja, nekem általában max. 1 napig és van hogy pont nem sikerül megfigyelnem valami miatt. De most sikerült elkapni, így a férjem is elkaptam, "hogy tudom, hogy most kell próbálkozzunk!". De nekem általában a nyák megjelenése után lesz pozi a tesztem, szóval ha teszteltem volna reggel, akkor gondolom pozi lett volna. 12-15. Napon ovulálok az LH tesztjeim alapján (ez a 15. Volt), ha neked is megvan már a minta, akkor kb. Ki lehet következtetni, mikor muszáj együttlenni a baba érdekében.


Sajnos UH tapasztalatom nincsen mert pont megrepedt tüszőt nem sikerült elkapnunk soha, csak olyat, ami nagyon nagy volt már. Jellemzően rá 1-2 napra beszúrt valamelyik petefészkem. Azt én is tuti tüszőrepedésnek szoktam venni.

ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!