Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lenne egy kérdésem Terhessegi...

Lenne egy kérdésem Terhessegi tesztem negativ de viszont meg vannak azok a tünetek mint egy terhes nőnek...jobb oldali petefészkemnél szurka jelegű valamit érzek,de van mikor bal oldalon is Ez lehet terhesseg jele? Kezdődő cukorbeteg vagyok

Figyelt kérdés
ápr. 8. 20:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Késik már?

Ha igen akkor nem, mivel a tesztek negatívak.

A hasszurka magában nem jelent semmit

ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Terhes nőnek nem fáj a petefészke.


Negatív a teszt, nem vagy terhes.

ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Az baj hogy a betegségem miatt hónapok kimaradás van legutobb feb.29en volt mensim az is 3napig

Meg a mellemből fehér váladék jön de elég gyakran vannak a szurkák

Nőgyogyasznal voltam multhónapban ő határozottan 10hetes terhes vagyok utána voltam ultrahangon fekete folt nem tudták megmondani hogy mi lehet...jővőheten kell vissza menjek...és a hasam nő..csaladtagok kerdezik hogy terhes vagyok e..nem tudok választ adni..remelem itt a leirtakbol kapok valami valaszt a kovetkezo ultrahangig ☺

ápr. 8. 21:12
 4/31 A kérdező kommentje:
Legutobbi tesztjeim pozik voltak azert mentem vizsgalatokra most csak ugy csinaltam ma delutan egy tesztet es ez mar negativ lett erthetetlen az egesz
ápr. 8. 21:15
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg érthetetlen. Főleg az amiket itt összehordasz. Nem tudnád leírni normálisan?
ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha múlt hónapban voltál nőgyógyásznál és 10 hetesnek mondott, akkor már jelentkezned kellett volna védőnőnél, a genetikait lassan megkéne csináltatni, laborvizsgálatot is és kiskönyvednek is kéne lennie. Ja és a legfontosabb, hogy hogy már szívhangnak is kellett volna lennie. 10 hetes terhesen pedig nem nő még a has. Szerintem ez vagy kamu vagy nagyon félreértettél valamit
ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Higgyetek el hogy az igazat irom es az elmondottakat..vedonohoz meg még nem kellet hogy menjek mert nem tudják hogy mi lehet az amit lattak ultrahangon...ezt en is tudom hogy nagyon hihetetlen dolgok amiket irok..csatolnam a leletem ha tudnam hogy hol kell...ezert probalkoztam itt valami kis biztatast kapni hatha...
ápr. 8. 21:23
 8/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem hihetetlen. Érthetetlen. 🤷‍♀️
ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Bocsi erthetetlen...
ápr. 8. 21:29
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom mi van?

Orvos megállapította a terhességet ha jól értem?

Vagy most mi?

No jól van, ideje aludnom menni...

ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!