Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lenne egy kérdésem Terhessegi...

Lenne egy kérdésem Terhessegi tesztem negativ de viszont meg vannak azok a tünetek mint egy terhes nőnek...jobb oldali petefészkemnél szurka jelegű valamit érzek,de van mikor bal oldalon is Ez lehet terhesseg jele? Kezdődő cukorbeteg vagyok

Figyelt kérdés
ápr. 8. 20:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj de ennek se füle se farka...
ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
96%

Olyan nincs, hogy egy orvos nem tudja, hogy mi van.

10 hetesen már nemsokára a német kéne tudni

Az orvos nem hülye, hogy egy élő magzatot osszekever valamivel.

ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
*nemét
ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Ezt en sem ertem nem hogy ti....ezert vagyok ketsegbe esve. De azert koszonom a valaszokat
ápr. 8. 21:37
 15/31 A kérdező kommentje:

Csak jelzem gyiregyhazi korhaz....ra kerdeztem hogy biztos dr ur hogy baba van..ő ra vagta hogy ő ezt lássa nyugottan mehetek ultrahangra utana vedono

Mel mentem ultrahangra jó minden..van ott valami de lehet baba is nem is..2-3het mulva jelentkezzek ennyi volt az egesz..azota is mellfajdalom+valladek,derekfajas,alhasi szurkalas,feher valadek,stb.

ápr. 8. 21:43
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Mel mentem ultrahangra jó minden..van ott valami de lehet baba is nem is..2-3het mulva jelentkezzek ennyi volt az egesz..


Ne haragudj, ilyen nem létezik. Ahogy írták, főleg ha a doki szerint 10 hetes.

ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
En csak azt mondom amit a dokik..de mind1 gondoltam itt kapok egy kis biztatast...koszonom a valaszokat szep estet
ápr. 8. 21:54
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Az első orvosod mi alapján állapította meg a terhességed, ha utána küldött ultrahangra?
ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a doki megvizsgálta kézzel, a szerint állapította meg, uhn viszont kb semmi sem volt.

Nagy eséllyel nem jól fejlődhetett, így felszívódott, ezért lett negatív a teszt, lehet lassan meg is jön.

ápr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én nagyon tudlak biztatni arra, hogy végezd el az általánost. Mondanám, hogy addig pedig védekezz, de az kevés lesz, inkább ne is szexelj, akkor nem lesz baj!

Tehát az orvos uh.nélkül megállapította, hogy 10hetes terhes vagy🙄 Miből??? Uh.nélkül egy jó orvos erős bizonyossággal meg tud állapítani 10hetes terhességet, de azt tuti nem, hogy mennyi idős.

Uh.-n 10hetes terhességet nem csak egy orvos, egy laikus is felismer. (Maga az embrió egyébként nem feketén, pont fehéren látszik. Ha az orvos ezt nem tudja, nem kapott volna diplomát.)

Ha a teszted pozitív volt, az szülésig az is marad. Ha nem, elvetéltél.

ápr. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!