Nikixx0 kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
1 hete feküdtem le a barátommal. Védekeztünk is, sőt, ellenőriztük is, hogy ne legyen probléma. Ám egy a baj, a gumi le volt járva :p utánna vettük észre párommal. Vasárnap meg kellett volna jönnie, de nem jött.(Viszont, szeretkezés után nem ment el bennem) Minden menstruációm késni szokott pár napot (mindig változó) de most különösebben zavar. Eseményutánit nem vettem be, gondoltam nem lesz belőle semmi sem. Normális válaszokat szeretnék.

ápr. 9. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A lejárt óvszerrel az a baj, hogy könnyebben kiszakad, mint az újak, ezért nem ajánlatos használni. Ha nálatok nem szakadt ki, sőt még ellenőriztétek is utána, és nem volt gond, akkor nincs mitől tartanod. Ha stresszelsz, akkor még jobban is elcsúszhat a menzeszed, szóval próbálj meg nem ráparázni:) nagggyon kicsi az esély, hogy terhes legyél.
ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igen kicsit ráparázok😅 lehet ez a baj.
ápr. 9. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

"Minden menstruációm késni szokott pár napot (mindig változó)"


NEM, csak lusta vagy arra is, hogy megértsd a saját tested működését. Nem késik mindig, hanem hosszabb a ciklusod.

ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Ezt a "mindig késik" dolgot én sem értem. Szerintem te nem tudod hogy hogyan kell a cikkhez számolni. Ha már elmúltál 20 éves és MÉG MINDIG késik akkor már 200 napos ciklusnál tartasz? 😅 Egyébként ettől terhes biztosan nem lehetsz.
ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3. Kommentelő. Lehet hosszabb a ciklusom, de nem mindig ugyan olyan hosszu. Van amikor 2 nappal, es van amikor 1 hettel kesobb jon meg.:) erre tudsz magyarazatot adni, ha en vagyok a lusta?
ápr. 9. 22:50
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Igen, drága, tudok. A te esetedben akkor beszélünk késésről, ha az elmúlt 12 hónap leghosszabb ciklusától több nap múlt el.

Felehtsd el a 28 nappal való számolást. És könyörgöm, tájékozódj. Kezedben az internet a világ kb összes tudásával két kattintásnyira tőled. Nem csak insta meg gyakori van rajta..

ápr. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
#4 vagyok. Írd meg kérlek hogy az elmúlt 1 évben hány napos ciklusaid voltak. Ezután tudunk "elemzést" csinálni.
ápr. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Tele ez az oldal a " mindig késik" szöveggel. Rendszertelen a ciklusod, mindössze ennyi. Én nem értem, mondjátok már el, hogy mihez képest tituláljátok el késésnek, csak mert a nagykönyvben 28 napos egy ciklus, ahhoz méred magad? Világéletembe rendszertelen volt a ciklusom 28 vagyok. 3 hétig nem jött meg a negyediken majd megjön valamikor. Ez volt 🤷‍♀️ Nem tudtam magam a 28 napos nagykönyvi ciklushoz igazítani.
ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!