Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jan 5.en volt abortuszom Febr...

Jan 5.en volt abortuszom Februárban pontosan megjott a mensim, viszont nem védekeztünk sehogy ! Marc.3an lett volna de nem jött Tupontossagu szokott lenni ezért is kérdezem.. Lehetek terhes ? Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
márc. 4. 12:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szexeltél védekezés nélkül? Ha igen lehetsz
márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Védekezés nélkül szexeltél, lehetsz terhes 🤷🏼‍♀️. Esélyt senki sem tud mondani, meg felesleges is, ha te pont beleesel abba akikbek sikerült akkor édesmindegy 1 vagy 25% esélye volt
márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak, köszönöm a választ .Hozzá tenném , nem azért nem lett megtarva mert felelőtlen vagyok!

Más okokból !

És várt baba lenne !Nem mindenki azért megy abortuszra mert felelőtlen.

márc. 4. 12:24
 4/20 babyboom567 ***** válasza:
86%

Akkor az nem abortusz,csak technikailag.

Van missed ab, van vetélés indukció, stbstbstb.

Abortuszt akkor kell írni, ha egy nemvárt terhességet műtéti úton fejeznek be.

márc. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Igen értem , viszont nem kell egyből megtámadni senkit , hisz nem tudhatjuk senki életét .

De köszönöm a választ és tényleg rosszul írtam!

márc. 4. 12:29
 6/20 A kérdező kommentje:
Mikor érdemes tesztelni ? Mennyit várjak a mensire ? Ugaz korai még a kérdés is , de nálam nem igazán szokott késni még 1 napot sem égészségügyi bajt meg nem érzek magamon, hogy esetleg ez miatt késne.
márc. 4. 12:31
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
1 nap késésnél már szerintem nem korai tesztelni. Hajrá!
márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Csináltam mensi előtti pár napban de az negatív lett, akkor ha az is vagyok akkor már van akkor hcg szintje , hogy ki mutatja?
márc. 4. 12:35
 9/20 anonim ***** válasza:
28%

5/10 Nem igaz, hogy csak a nemvárt terhesség befejezése abortusz (magyarul vetélés). Van spontán vetélés és művi vetélés, de utóbbinál is kérdés, hogy milyen okból: lehet nemkívánt terhesség, de lehet beteg baba és anyai életveszély is az indikáció.

A kérdezőnek talán beteg babája lett volna, nekem ez a következtetés tűnik a legvalószínűbbnek a bejegyzéseiből.

márc. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom miért érzi Azt, de nem jol érzi mert igenis szeretném
márc. 4. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!