Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, akivel barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel barátok voltunk, de Ő többet kezdett érezni. Én mondtam neki, hogy inkább hagyjuk a barátságot és legyen vége, de Ő továbbra is zaklat és zsarol. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem..Mivel zsarol?
2009. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azzal, hogy megöli magát, és, hogy ott hagyja a sulit, mert nem fogja azt végignézni ahogy én más pasival járkálok a városban...De viszont én egyiket sem szeretném..Tudom,hogy már ezzel nem kellene már foglalkoznom, de mégis barátok voltunk 4 éven keresztül...Vagyis a részemről barátok.
2009. febr. 16. 17:46
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

És akkor most sajnálatból fogsz lefeküdni vele??És sajnálatból fogsz hozzámenni??És sajnálatból fogsz gyerekeket szülni??És mindig azt fogod hallani az első kis problémánál,hogy akkor öngyilkos lesz??

Azt hiszem nem kéne bevenni.

2009. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hat en azt mondom h szeret.De azert biztos vagy h nem szereted ot?En azt mondom a baratsagot minimum tartsd meg vele.
2009. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Biztos, h. nem szeretem, mert akit szeretek,azt nem csókolnám meg undorral.Márpedig én úgy érzem,h. csak undorral tudnám megtenni.A másik, h. többször elkezdtük úgy, hogy csak barátok vagyunk, de nem ment.Mindig ügyesen közeledett, és ott tartottunk, hogy teljesen rám van mászva már megint.És ez kb.2 éve így megy.Más fiú meg rám sem mer nézni, mert úgy tudják, hogy járunk.Pedig nem.És már nagyon kivagyok miatta.
2009. febr. 16. 18:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, lépj!Ne hagyd magad terrorizálni!Nem olyan könnyű öngyilkosnak lenni, hidd el!Ez pedig kimeríti a kihasználás fogalmát!Msn-re,Iwiw-re ki tenni:EGYEDÜLÁLLÓ!Cselekedj,gyorsan, mielőtt magával ránt a letargia fertőjébe és tönkre teszi az életed!
2009. febr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most úgy döntöttem, hogy hagyom, és nem fog érdekelni mit tesz.De azért remélem, hogy neki is megjön az esze, és keres másik csajt, és elfelejt...
2009. febr. 16. 18:28
 8/12 anonim ***** válasza:
Épelméjű ember nem hal bele egy viszonzatlan szerelembe.
2009. szept. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De ő nem épelméjű, és azóta már teljesen leépítettem a gyereket, és azóta teljes idegroncs, alkoholista lett..:S Sajnálom őt, de ez van...
2009. szept. 6. 20:44
 10/12 anonim ***** válasza:
A barátságot azért ne erőltesd szerintem, hadd szakítsatok meg minden kapcsolatot. Úgysem tud már normális barát lenni.
2009. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!