Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak most kezdtem mérni a hőm...

Csak most kezdtem mérni a hőm a ciklus vége fele. Ez a kisebb hőingadozás rosszat jelent? Lehet még baba a dologban?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 27. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem "kisebb hőingadozás", leesett a hőd. Menstruáció előtt szokott leesni. Valószínűleg meg fog jönni. Sajnálom.
2011. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:(
2011. júl. 27. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem valami nem stimmel ezzel a görbével. Hol méred? Hogy méred? Hogy lehet 35,2-es hőmérsékleted? Mondd meg mit és hogy csinálsz és akkor többet el lehet mondani, pár mérés nem elég. Szeretnék segíteni.
2011. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jujj! Elnézést kérek!

Első vagyok, és annyiban elnéztem a görbédet, hogy azt hittem az alsó piros sor a 36, és a felső a 37.


Egyet értek másodikkal 100%-ban. 35,2-nél már alulról szagolnád az ibolyát.


Nem digitális hőmérőt használsz véletlenül? Sajnos azokkal a hőmérőzés nem megy. Analógot kell venni.


SZájban nyelv alatt 5 percig mérni, vagy hüvelyben vagy végbélben.

2011. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Digitálisat használok hona aljban. tényleg 35,2 volt ott körül szokott lenni mindig napközben is.Veszek másik lázmérőt és nyelv alatt fogom.Már holnap reggel nyelv alá teszem.Remélem baba van a dologban :(
2011. júl. 27. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy kis támpont a továbbiakra: [link]
2011. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Digitálissal is lehet mérni. Csak annak az a trükkje, hogy ne olvasd le az első csipogásnál, hanem kapcsold be még kétszer. Illetve ne hónalban mérj, hanem minimum nyelv alatt, de a hüvely a legjobb.
2011. júl. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak olyan digitálissal lehet mérni, ami század pontossággal mér, a többi sajnos nem alkalmas erre...
2011. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én digitálissal mérem, de van itthon analóg is. Heti egyszer a kettőt egyszerre használom, h lecsekkoljam, h a digitális jól működik-e. Sajnos a digiket egy idő után kalibrálni kéne, nem hosszútávon pontosak. Ezért ellenőrzőm én rendszeresen.
2011. júl. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!