Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 nap késés után megcsinálhat...

11 nap késés után megcsinálhatom a tesztet délután is vagy várjak inkább holnap reggelig?

Figyelt kérdés
5 nap késés után csináltam egyet de az még negativ lett. Viszont azóta sem jött meg. Kimutatja vajon már egy délután megcsinált teszt is ha terhes vagyok? Amugy szinte semmilyen tünetem nincs. Néha szurkál a hasam középen,picit görcsölget mintha megakarna jönni,de ezt csinálja már több mint egy hete. Meg a derekam fáj. A melleim viszont nem fájnak. Szerintetek?
2009. jan. 5. 12:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
csinálhatsz egyet délután mát ki kell mutassa. ha negatív próbáld meg holnap reggel.
2009. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Detto úgy vagyok, mint Te. 11 napja késik, 5 nap késés után negatív volt.

Ma munka után veszek tesztet és még ma megcsinálom.

Majd írd meg az eredményt. Sok sikert a +teszthez:D

2009. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat! Utolsó válszolónak drukkolok és nagyon kiváncsi vagyok mi lesz! Ird majd meg légyszi hogy neked mit mutatott. Még ugyis visszanézek ide. Lehet hogy én megpróbálom délután. De akkor mivan ha az is negativ lesz? Akkor már tuti nem vagyok az?
2009. jan. 5. 12:37
 4/22 anonim ***** válasza:
10 nap késés után csináltam estefelé és rögtön ott volt a két csík.
2009. jan. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Szerinetm 11 nap késé után már látszania kell...


Drukkolok.:D

2009. jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)))
2009. jan. 5. 12:47
 7/22 anonim ***** válasza:
Várjuk a tesz eredményét! :-)
2009. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
BOCSI! teszt
2009. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hát félek hogy ha esetleg nem baba akkor mi a gond? 3 hónapja volt egy vetélésem de annál a babánál ilyenkor már rég voltak tünetek és a teszt is másnap kimutatta. Meg akkor nagyon nagyon fájtak a melleim. Most meg inkább csak a derekam.
2009. jan. 5. 13:16
 10/22 anonim ***** válasza:

Kérlek mindenképp írd meg, mi lett az eredmény.

Nekem még 4 napom van a (nem) várt mensiig és nekem is fáj a derekam.

Drukkolok!!!!

2009. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!