Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One minute tesztet csak...

One minute tesztet csak reggel érdemes használni? Mert 9 napja késik, negatív lett, de délután csináltam. Vagy ennyi nap késés után már mindegy? (én nem akarok babát)

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nap késéssel kimutatta,és késő délután.
2009. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
7 nap késés után poz.lett délután
2009. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia, nekem 6 nap késés. Én is napközben csináltam, enyém is negatív, utólsó mensim okt. 18.

Olvastam: terhesség esetén termelődik egy HCG nevű hormon, aminek az értéke reggel a legmagasabb, napközben nem annyira mérhető még korai terhességeknél, így kaphatunk tesztből negatív eredményt. Egy ideig negatív eredményt kaphatunk még méhen kívüli terhességből és elhalt terhességből, mert lassabban termelődik, így szintén később mutatható ki teszttel. Mensi elmaradását követően 10 nap után fel kell keresni az orvost (méhen kívüli terhesség szétnyomhatja a petevezetéket- életveszély, elvérzel). Írd meg, hogy mi volt, köszi. Egyébként én vmi easys tesztet csináltam, de napközben. Most várok egy kicsit, aztán csinálok mégegyet.

2009. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

9 napos késéssel még a leggagyibb teszt is kimutatja a babát akár délutáni pisiből is.

Szerintem nem vagy terhes!

2009. nov. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem a nemvárt napján délutániból is pozi lett.
2009. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


A reggeli hőmrésékleted mennyi? Magas?

2009. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem magas. 36.5. ha jól tudom akkor 36.9nél kezdhetek el aggódni
2009. nov. 23. 16:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem inkább az a tapsztalatom, hogy eléggé megbízhatalan a teszt,nekem minden babánál(pedig most várom a 3.-at) majdnem két hét késés után mutatott csak pozitív eredményt. A teszt leírása is azt írja, hogy a negatív eredményt ne vedd biztosra, annak több oka is lehet, de ha pozitívat mutat, azt már biztosra veheted.

Érdemes két héttel a vérzés kimaradása után csinálni még egyet, és ha az is negatív akkor érdemes orvoshoz menni, mert 2 hét kimaradásnak valami oka van.pl mint egy előz írta, lehet méhen kívüli terhesség is, vagy akár hormonzavar is, és mindkettő dolog kezelendő.

2009. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem a nemvárt napja elött egy napppal kimutatta délután
2009. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
megcsináltam még egy tesztet, reggel. ez is negatív lett, de még mindig nem jött meg. méhen kívüli terhességnél ezek szerint nem termelődik a hcg?
2009. nov. 24. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!