Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hajfestés babatervezéskor?

Hajfestés babatervezéskor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma festettem itthon hajat, olyan hajfestékkel, ami ammóniát is tartalmaz. Viszont pont a napokban van termékeny időszakom. Szerintetek ennek lehet negatív hatása? Vagy ezt már nagyon túlgondolom?

ápr. 16. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Rettentően túlgondolod.
ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Persze hogy lehet. Ezért látsz csak és kizárólag lenott hajú kismamát, anyukát és tervezés alatt álló nőket. Te teljesen hülye vagy???????
ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jelentősége.
ápr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es nem, nem vagyok hülye. Én normális stílusban tettem fel kérdést és ugyanilyenben várok választ is.
ápr. 16. 12:41
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen is lehet hajat festeni/festetni. Az ég világon semmit nem befolyásol a tervezés alatt sem.
ápr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az ammónia híres a fogamzásgatló hatásáról, sokan ezért festik ovuláció idején a hajukat.🤦
ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egész lombik és terhesség alatt festettem a hajamat, mégis mi baj lenne vele? Te terhes sem vagy. Ennyi erővel kérdezhetnéd azt is, almozhatsz-e most macskát, ha fél év múlva terhes akarsz lenni.
ápr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Van az a helyzet mikor elgondolkodtató hogy kell e gyerek!!!

Alap dolgokkal nem vagy tisztába hogy szeretnéd a terhesseget végig vinni és a gyereket felnevelni?

ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4# hát ne haragudj de azért...
ápr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Az a baj, hogy ki tudja mennyi idő alatt leszel terhes. Ez akár legrosszabb esetben évek is lehetnek. Ha addig mindenről lemondasz ( utazás, hajfestés, meg sok egyéb) akkor becsavarodsz.

Úgy élj mintha nem lenne tervezés. Majd ha pozitív lesz a teszt akkor érdemes átgondolni ezt azt. De amíg nincs pozitív teszted addig nincs terhesség , bármit megtehetsz.

Mi éveket vártunk és az elején mindig ott volt mi van ha terhes leszek. De ugyanúgy foglaltam utakat, nyaralást, jártam fodrászhoz, minden.

Engedd el ezt a mi van ha. Mert nincs semmi. Ha terhes leszel akkor is festhetsz hajat, utazhatsz , tarthatsz macskát, kutyát és még sorolhatnám a sok tévhitet.

Engedd el magad.

ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!