Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebből még baba? Vagy...

Lehet ebből még baba? Vagy túl hamar voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Április 1.jött meg. Párommal múlthét csütörtökön tudtunk együtt lenni (11.ciklusnapon), viszont ma 4órakor lett pozitív az ovullációs tesztem (16.ciklusnapon) ,ami ugye azt jelenti,hogy este vagy holnap lökődik ki a petesejt. Csütörtök délután óta lehet még életképes spermium? Vagy már esélytelen? Sajnos messze dolgozik és pont múlthéten volt csak itthon
ápr. 16. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Ebből nem lehet baba.
ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem sajnos.

Elnézest hogy beleszólok, de szerintem gondoljátok át, hogy valóban jó ötlet-e így a baba, ha még arra is alig van idő hogy összehozzátok.

ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem igaz, hogy nem lehet, én így vagyok most terhes, de őszintén, nagyon kicsi rá az esély.

Én akkor teljesen el is engedtem, annyira, hogy 3 nappal később fogyott el az ovu tesztem és nem is vettem újat, mert már úgyis mindegy, ebből már nem lesz gyerek. Most meg itt ficánkol a hasamban😁

ápr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
En is egyet értek a válaszolóval, hogy ha a szexuális életetek ilyen ritka, meg egyáltalán a közös élet hogy jön ide baba.. Apa nélkül nő fel? Te meg egyedülálló anyukakent kb?
ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom pont amiatt akar annyira gyereket a kérdező, hogy ne legyen egyedül
ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem amiatt akar a kérdező... Ez időszakos dolog februártól május végéig van ez a munka neki. Együtt élünk,napi szinten találkozunk,tudunk együttlenni ezt a 4hónapot leszamítva. Nem görcsölünk rá,amikor tudunk együtt vagyunk,ha nem most később összejön. Csak sgy egyszerű kérdést tettem fel,járt e már így valaki.
ápr. 16. 19:34
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#6! Én jártam. Biztos azért vagyok lepontozva 🤣 Értelmiségi oldal.

#3

ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Ovu előtt 6 nappali szexből nem gondolnám, hogy a kérdező, vagy bármely kedves válaszoló terhes lenne. Valamit nyilván elszámolt, aki ezt állítja. Elég sok tanulmányt néztem át (fogamzásgátlás céljából), 5 nap is igen ritka, 6 napról nem találtam beszámolót. Az már az appok szerint is "biztonságos" nap. Persze csodák lehetnek...
ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

#8! Igen, valószínűleg az összes orvos elszámolta 😁

A 2.genetikai uh-n már a próbálkozás utáni 5.napra tették az ovut, amikor már nem egyformán nőnek. Előtte, a 12 hétig, amikor napra pontosan meg lehet mondani méret alapján, a legkevesebb 6 nap volt. Az 5.héttől minden héten mérték, az 1.genetikait az ország legjobb dokija csinálta. Persze, az is lehet, hogy minden orvos minden gépe egyformán mérte el, de nem nagyobb, mint, hogy én vagyok az az 1 a millióból, akinek 6-7 nappal később fogant.

#7

ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, tőlem ment a zöld pipa,nem tudom ki pontozhazott le,de köszönöm a válaszod! :)
ápr. 16. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!