Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebből még baba? Vagy...

Lehet ebből még baba? Vagy túl hamar voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Április 1.jött meg. Párommal múlthét csütörtökön tudtunk együtt lenni (11.ciklusnapon), viszont ma 4órakor lett pozitív az ovullációs tesztem (16.ciklusnapon) ,ami ugye azt jelenti,hogy este vagy holnap lökődik ki a petesejt. Csütörtök délután óta lehet még életképes spermium? Vagy már esélytelen? Sajnos messze dolgozik és pont múlthéten volt csak itthon
ápr. 16. 16:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#10! Aranyos vagy, de nem baj. Csak tök vicces. Vajon mi nem hasznos benne?😂 Mit gondolnak, csak képzelem a kisfiam? Nem akarom én senkit meggyőzni, nekem csak az számít, hogy ő itt van.

#9

ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

lehet rá esély mert én már olyat is hallottam hogy valakinek 2 ovuja van egy cikluson belül (persze nagy ritkaság, de megtörténhet), ugyan kevés az esély az tény. de nem lehetetlen inkább csak nem valószínű.

viszont azok a hozzászólások amik kéretlen tanácsokat osztogatnak, (gondolok itt azokra akik azt firtatták hogy meg kellene gondolni a gyerekvállalást) kicsit ki akasztottak. és minden tiszteletem a tiéd hogy ilyen higgadtan tudod kezelni, ugyanis sem joguk nincs beleszólni sem pedig közük nincs hozzá, mert gyakorlatilag semmit nem tudnak az életetekről. megáll az eszem hogy még magyarázkodni kell teljesen ismeretleneknek hogy az ember miért akar a párjával babát.. és abba nem gondolnak bele mint ahogy te is mondod hogy ez csak átmeneti, emellett tényleg még csak nincs is közük hozzá, de hát az ítélkezés az megy… gyönyörű..

neked pedig kérdező, kívánom hogy már csak azért is összejöjjön ebben a hónapban hogy megcáfolhasd a többieket de persze nem csak ezért, én is tudom milyen érzés ha nagyon szeretné valaki. szívből kívánom hogy sikerüljön nektek! (igen akkor is ha mégsem ez lesz az a hónap) :) minden jót kívánok! :)

ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Utolsó,és előtti

Nagyon szépen köszönöm! :)

Sajnos jó magyar szokás ismeretlenül és kéretlenül rosszindulatú megjegyzéseket tenni. Engem is felhúznak,de semmi értelme leállni velük.

Mindenkinek más a szervezete,mégha nem is valószínű,de amint írták is volt rá példa! Ha nem most,akkor legközelebb! :) nektek pedig köszönöm a normális,kedves és értelmes hozzászólásotokat! :)

ápr. 17. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!