Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13.ciklusnapon volt ovulációm,...

13.ciklusnapon volt ovulációm,előtte nap voltunk együtt 2 napra rá olyan megjön érzés lett úrrá rajtam,lehet beágyazódás?vagy ilyen hamar nem történik meg?nagyon rá vagyok stresszelve?

Figyelt kérdés
dec. 4. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen hamar még nem azt érezted.
dec. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább akkor volt ovud.
dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor úgy írom hogy pénteken voltunk együtt szombat ovu és hétfőn éreztem lehet baba?
dec. 4. 19:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, akkor még csak vándorolna a megtermékenyített petesejt a méh felé.


De honnan tudod biztosra higy szombaton volt ovud?

dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Teszteltem ovuteszttel
dec. 4. 20:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolom korai már nagyon szeretnénk de nem jön össze sehogy az idő!ritkán tudunk együtt lenni !
dec. 4. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, kizárt hogy beágyazódás legyen ilyen hamar. Igen, nagyon rá vagy stresszelve.
dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy..kizárt.Olvass picit utána a témában és kevesebbet fogsz stresszelni.Ovulációt követően 7-10nap alatt ágyazódik be.Minimum a 7. Szóval 2 nappal ovu után nem azt érezted.Én pl semmit nem éreztem beágyazódáskor.
dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!