Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességkor akinél jött ez a...

Terhességkor akinél jött ez a "megjön érzés" a legelején, akkor történt olyan, hogy néha kis halvány pecsételés?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hét késés után is megjön érzésem volt, és pecsételni is kezdtem. Bementem az ügyeletre, már volt szívhang és írtak fel gyógyszert. Ez mindkét terhességemnél így volt. Van egy kis sárgatest elégtelenségem. A babák gyógyszer mellett megmaradtak. :)
2010. okt. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt pecsételés, olyan barnás. Egy hétig is eltartott, aztán a doki nekem is gyógyszert írt fel, Utrogestant, és megmaradt a babó!
2010. okt. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na és rózsaszín pecsételés?
2010. okt. 27. 15:32
 4/8 anonim ***** válasza:

utolsó: olyan is volt, rózsaszínes, sőt, azzal kezdődött, aztán lett belőle barna, s a gyógyszert akkor kaptam, amikor már rendes vörös vércsepp jött. Az első pötty után rohantam SZTK-ba, s így megmenekült a babám.

Egyébként a pecsételés belefér az egészséges terhességbe, csak tartós ne legyen. És figyeld, ha élénkvörös vér jön, irány a doki.

2010. okt. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát én még nem tudom, hogy terhes vagyok-e, péntekre nem várom a mensimet és néha rózsaszínűen pecsételek. De lehet mensi lesz belőle, sőt biztos, amilyen "szerencsém" van. :(
2010. okt. 27. 15:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött ma reggelre a mensim, viszont megemelkedett a hőm is. Én ezt nem értem! :(((
2010. okt. 28. 09:19
 7/8 anonim ***** válasza:
szia!hogy vagy?
2010. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az tényleg mensi volt, a palástfűteától emelkedett meg akkor hőm a mensi napján és azért nem éreztem mensis görcsöt egyáltalán. Többet nem fogom inni a teát. Új ciklus indult, újra reménykedem, hátha majd most sikeresebb leszek.
2010. nov. 2. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!