Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet szó terhességről a...

Lehet szó terhességről a leírottak alapján? 11napja késik. (többi lent)

Figyelt kérdés
Az aktus után 27 nappal pontos eredményt mutat az X-epil terhességi teszt ? Csak ez volt itthon, más nem, ezért a délután vizeletből csináltam-negatív. Olvastam itt, hogy soknak nem mutat PONTOSAT.KÖSZÖNÖM előre is. 22/L

ápr. 17. 17:27
A kérdező szavazást indított:
Terhességi
Teszt
10 szavazat
 1/8 anonim válasza:
100%
A tesztek általában pontosak 10 napos menses kimaradás után, de hibák mindig lehetnek. Csinálj még egy tesztet, ha az is negatív akkor más okot kell keresni.
ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

A késés 3ik napján is csináltam tesztet az Pepino Hcg10 volt , az is negatív lett, de mivel nem jött meg a biztonság kedvéért csináltam ismét ezt az X-epilt. Óvszerrel védekeztünk,de azért bennem van a para..

ápr. 17. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem kimutatta a napokban az x-epil, de sokkal halványabb volt a csík, mint a 10-es érzékenységű teszten. A (nem)várt menstruációja napján teszteltem. X-epilnek is gondolom van érzékenyebb tesztje, én a legolcsóbb 2 darabos kiszerelésűt vetten.
ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*menstruáció
ápr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Xepil (25ös) aktus után 14. napon már pontosan mutatta nekem.


Ennyi idő elteltével ha negatív akkor nincs terhesség szerintem

ápr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, én nekem is ugyan az a teszt van otthon, Remélem nagyon, hogy nincs baba dologban, mert még nem szeretnénk.
ápr. 17. 17:46
 7/8 anonim válasza:

Szia. Az első babánál már nem emlékszem, de most a másodiknál mensi előtt 3 nappal erős pozitív lett a tesztem. (10es teszttel).

Mensi napján még teszteltem egyet 25össel, az is ugyanolyan erős lett. Szerintem, ennyi idő után már ki kellene mutatnia neked, ha baba lenne! :)

ápr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia, Tegnap csináltam tesztet újból, negatív lett a délelőtti vizeletből
ápr. 19. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!