Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pepino teszt erőssége?

Pepino teszt erőssége?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mik a tapasztalatok a pepinoval más 10-es tesztekhez képest? Nekem annyival halványabb mint mondjuk a facelle.
ápr. 19. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszer teszteltem pepinoval, rendes pozitív lett a menzesz kimaradása után egy nappal.

Nem csapott be, valóban terhes voltam a lányommal.

A fiammal más teszttel teszteltem szinten a menzesz kimaradását után egy nappal, és az is kb ugyanolyan erős pozitív volt mint a pepino.

A pepinon is és a másik teszten is még mindig látszik rendesen a két csík, pedig eltelt már pár év a tesztelés óta.(Letettem őket emlékbe.)

Sokan panaszkodnak a pepinora, hogy akkor is van rajta második csík ha nincs terhesség, viszont engem nem csapott be sosem.

Amikor nem voltam terhes egyértelműen csak egy csíkos volt mindig.

ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy engem sem csapott még be, csak az erőssége fura nekem. Volt már negatív, illetve most erősödött egy nappal később. Viszont még mindig nagyon halvány...
ápr. 19. 09:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is lassabban erősödött,a többi teszthez képest.

De nekem az xepil is lassabban erősödött ,ellenben a Predivel,arról már leugrott a csík,míg a pepino jóval halványabb volt.

ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!