Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai peteérés mennyire ritka?

Korai peteérés mennyire ritka?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Haha, nem tudom, de en ebben a ciklusban igy lettem terhes. Aki azt mondja nem lehet menzi elmulasanak napjan teherbe esni, az HAZUDIK.


Ciklus 5.napjan ment el bennem a parom, es durr bele, masnap lett peteresem. Ereztem egesz nap a fajdalmat a bal petefeszekben, es tegnap este a ciklus 21. napjan pozitiv lett a teszt. Hetvegen kellett volna megjonnie, de nem fog. (Ja es szabalyos 25-27naposak a ciklusaim es idaig mindig kozepidoben ereztem a peteerest. Most gondolom az orgazmus miatt volt ilyen korai, spontan peteeresem. Meg is lett az eredmenye.)

2010. okt. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
peteeresem* Ha nem akarsz teherbe esni, ne is gondolj arra, hogy vannak biztonsagos napok. Ha meg babara gyursz, ne csak kozepidore fokuszaljatok, mert van spontan korai peteeres is, es nem tudhatod nalad mikor lesz. (A remeny hal meg utoljara.)
2010. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Múlt hónapban nekem is volt az orgazmustól 2. peteérésem így késett a mensim 1,5 hetet!Lehetséges,de nem nagyon gyakori...
2010. okt. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gratula a babához kedves első!Nagyon szeretnénk babót csak a hőm most nagyon leesett a 12.napon!Nekem 33-35 naposak a ciklusaim ezért furcsáltam!
2010. okt. 28. 09:30
 5/5 eszo ***** válasza:

attól függ mi számít korainak..nekem pl soha nem a közepén van, hanem előbb úgy a 10-12. nap között..tehát mondjuk a menzi elmúlása után 5-6 nappal..

de ki tudja..gyakorlatilag bármikor teherbe lehet esni, mert mindenre van élő példa..szóval én is azt mondom, ha vki babát akar, akkor ciklus elején-közepén-végefelé is legyen együtt a párjával..az a biztos!


sok sikert neked és minden sorstárs próbálkozónak! :-)

2010. nov. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!