Ki nem várja 29re??

Figyelt kérdés

Ma vagyok 10dpon ki hol tart??

Nekem mai teszt flce full negatív ...


ápr. 25. 07:22
 91/132 anonim ***** válasza:

Kérdező engem is érdekel hogy vagy? 😊

Nekem mostanában lenne ovum bár semmi jelét nem adja úgy hogy fogalmam sincs mi van :/ két naponta együtt vagyunk a héten aztán majd kiderül🥹🤞🏻tesztelni nem tesztelek csak naptár szerint nézem. Leghamarabb 26.án tesztelek.

C

máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/132 anonim ***** válasza:

Csajok mondjátok hogy ez jó jel 🥺🤞🏻 ahogy írtam naptár szerint 16.án lett volna ovum de viszont a fájdalom 17.é jöt. Együtt voltunk 13.15.17.18.-án ma reggel szúrkált a hasam a méhem körül szinte mint a menstruációs fájdalom csak sokkal enyhébben és nem is tartott sokáig.

Ez lehet beágyazodásnak a jele?

Bár nem hiszem hogy az lenne vagyis ha az mégis melyik együttlétből lehetne? 15.eit már 6nappal ezelőtt volt ahoz képest túl sok idő telt el a 17-18meg túl kevés 🤔

máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/132 anonim ***** válasza:
C voltam
máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/132 anonim ***** válasza:

I miújság veled teszteltél?

C

máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/132 anonim ***** válasza:

Tegnap 10.dpon sajna negatív lett a 10es teszt,így nem sok reményem már. Majd vasárnap kell ,hogy megjöjjön. Mostmár megvárom.

Te is írj majd,ha teszteltél!! :)


I.

máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/132 anonim ***** válasza:
Ja,és persze megy a drukk neked🥰
máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/132 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok! Köszönöm jól vagyok igaz azóta se jött meg doki azt mondta bizuk a természetre és ha meg jön mennem kell vérvételre meg a 21 napon is ha ott is rendben talál mindent akkor átjárhatóságot fognak nézni....

Félek tőle haha 🤣

Nektek nagyon szorítok 🤞🤞🤞

A tüdőmel még vizsgálatok mennek csak már most unom 😅

máj. 23. 15:45
 98/132 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy írtál Kérdező te is!

Remélem minden rendben lesz veled,és hamarosan jön a pozi teszt nálad is 😍


Tegnap ahogy írtam,nega volt a tesztem,de ma olyan furán érezrem magam. (Ma 11.dpo)

Émelygés,és kirázott a hideg a kávém illatától🤢

Hát eskü nem tudom mi van,leher már túlfigyelem magam,és túlreagálom🤦🏼‍♀️

I.

máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/132 anonim ***** válasza:

Sajnálom I de még van remény és jó jel ha a kávé szagát nem bírod 😁🥰 Szorítok neked🤞🏻

Kitartást kérdező🙏🏻🤞🏻 Remélem én is hogy minden rendben lesz és hamarosan pozitív lesz a teszted🥰

Én állandóan ennék még álmomban is kajával álmodok az éjjel linzerrel álmodtam persze el is mentem ma a cukiba venni🤦🏻‍♀️🤣 ezt igazából nem tudom hova tenni mert alapból nem vagyok egy nagy étvágyú🤔 ma vagyok a 6dpon még van időm bőven a tesztelésig de bízok benne hogy ez a május jól alakul🤞🏻

C voltam

máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/132 anonim ***** válasza:

Tegnapra nem vártam,de mivel múlthóba csúszott egy napot,így mára számoltam,hogy lehet most is csúszik,de ma sincs semmi.

Viszont még nem tesztelek,lehet most 2 napot csúszik🤣🤣

Nem élem bele magam semmibe.


C,teszteltél ma? Mi ujs veled?


I.

máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!