Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja április 8-ra...

Ki nem várja április 8-ra vagy akörülre?😊

Figyelt kérdés

2024. márc. 29. 19:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
79%
Én nem.
2024. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
83%

Április 8 szintén😊

Van egy 2024-es "babavaro" topik, ha gondolod jöhetsz oda is beszelgetni🙂

2024. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 A kérdező kommentje:
Be tudod esetleg linkelni?😊
2024. márc. 29. 19:46
 4/81 anonim ***** válasza:
2024. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
83%
Sziasztok én 4.ére nem várom.
2024. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
68%
Sziasztok. Én április 2.ára nem várom :)
2024. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
68%
Én április 6ra
2024. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
73%
Én április 3-17-ig nem várom az össze-vissza hosszú ciklus miatt 😅, leghamarabb 10-én tesztelek, ha addig nem jön meg.
2024. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
82%
Én április 7-re nem várom ☺️
2024. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:

Szép kis csapat alakul😊

Ki várja meg teszteléssel a nemvárt napját?

2024. márc. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:

Lehetek még terhes?

4 nappal a várható menstruáció előtt negatívak a terhességi tesztjeim. Van még esély terhességre? Mikor mutatta ki nektek először a teszt?

15mm tüsző 14. Napon nem kicsi?

Kaptam chlomidot ebben a hónapban. 27-30 naposak a ciklusaim

10 Dpo-n érzett valaki viszketést?

Ma van a 10 Dpo és a tegnap este óta úgy viszket a hátam a lapockáim között hogy letudnám vájni. Valakinek volt hasonló? Tegnap görcsöm is volt megjön érzés.

Lehetek terhes? Fogamzásgátlót màrcius 17-én hagytam abba.

Menstruáció: • aprilis 18-21 • május 23-26 Együttlét: Április 19,20,21,24,30 Május 1,4,5,7,9,10,12,15,19,20,22,26,30,31 Junius 1,2 Lehet képzelõdöm, viszont sokminden nem ízlik, amit eddig nagyon szivesen ettem. Gyakran vagyok rosszul (nagyon enyhe...

Van még esély a terhességre?

A ciklus 14.-ik napjan éreztem a szúró érzést az oldalamba(ovulacio),másnap együtt voltunk. Ovulacio után 6-7nap éreztem kisebb görcsölèseket,talán lehetett beagyazodas!? Ma vagyok a 9-10 nappal ovulacio után ,reggeli predictor teszt negatív ,lehet korán teszteltem?...

4 éves fagyasztott embrió beültetés? Volt aki belevágott hogy legyen kis tesó? Olyanok írjanak akik ilyen van hasonló helyzetben voltak..hogy döntöttek végül?

3 éves múlt a gyerkőc, tehát lassan 4 éve vannak lefagyasztva embriók, elgondolkoztunk a kistesón..hogy megpróbálnánk. Bár van néhány negatív érzésem ezzel kapcsolatban. Az első terhesség alatt és szülés közben is voltak gondok, félek hogy 3-4 év eltelte nem...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!