Ki jár 11dpo-nál?

Figyelt kérdés

Izgulok együtt? :D

4nap múlva nem várom. Hátha van valaki még rajtam kívül, aki pár nap múlva nem várja 😁😁


ápr. 29. 07:06
 11/93 anonim ***** válasza:

#2es vagyok

Igazából nálunk bármikor jöhetett volna, de azert hogy van menstruációm igy talan több esély van. Miota megjott jobban rajta vagyunk😁

ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 A kérdező kommentje:
Nagyon kiváncsi vagyok már, hogy sikerült-e vagy sem :D
ápr. 29. 17:53
 13/93 A kérdező kommentje:
Tegnap végig azt hittem, hogy meg fog jönni . Mára el múlt ez az érzés . Remélem ez jót jelent :D
ápr. 29. 17:54
 14/93 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok neked! 🤞😊

Én is kíváncsi vagyok, hogy azért szurkálódik mert valami jo történik bent vagy hogy megint megjon előbb

#2es

ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 A kérdező kommentje:
Reménykedjünk 🫶 csütörtök a nem várt napja, de kb olyan mintha meg állt volna az idő 🤣🤣 fura, mert ilyenkor már rég tudtam a kislányommal, hogy ott van a pociba teszt nélkül is :D de vele így is meg vártam vagy 3-4 nap késést 🤣
ápr. 30. 07:17
 16/93 anonim ***** válasza:

Az egyik app szerint nekem is🙈


En első gyerkőcnel menstruáció előtt 5 napig barnaztam, mire meg kellett volna jönnie, elmúlt. Mondom oké, teszteljunk es zarjuk a honapot. Pozitív lett😁 Nekem 10.dpo-n lett pozitív

Viszont most ha a holnapi 8.dpo-t vér nélkül átvészelem, már az boldogság😅

ápr. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/93 anonim ***** válasza:
Szintén #2es voltam🙈
ápr. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 A kérdező kommentje:

Én akkor barnáztam mikor még kellett volna jönnie . De nem tartott sokáig.

Reméljük nem fogsz vérezni 😊😊

ápr. 30. 10:46
 19/93 A kérdező kommentje:
Én nagyon úgy érzem, hogy meg jönni :/
ápr. 30. 16:07
 20/93 anonim ***** válasza:

Mit érzel?

Nekem tegnap óta szurkál a petefészkemnél. Holnap a bűvös 8as

ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!