Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy negatív ?

Pozitív vagy negatív ?

Figyelt kérdés

Szerdára nem várom, ma reggel teszteltem xepil kis csíkkal, és negatív.

Picit mintha láttam volna egy halvány vonalat de szerintem csak beképzeltem 😂

Ja egyébként nem bírtam ki, 5.30 kor ki kellett menjek pisilni a tesztet pedig utána 9 kor csináltam meg.

Lehet hogy így gyenge volt a hcg a vizeletben illetve a teszt is korai lett volna?

2 naponta végig együtt voltunk, babát tervezünk.

Méhpempő kapszulát és baba tervezős vitamint is szedek.

Reménykedhetek még?



ápr. 29. 11:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Oksii, holnap tesztelek predivel ha nem kelek fel éjszaka 2-3x pisilni 😅

Az xepilrol így utólag nem sok jót olvastam

ápr. 29. 21:43
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem össze-vissza volt a menzeszem, úgyhogy várhattam volna az elmaradásra, meg akinek még megjön az első trimeszterben? De mivel pont kezdtem volna szedni egy étrendkiegészítőt, amit terhesség alatt nem ajánlanak, az esélytelenek nyugalmával teszteltem egyet reggeli vizeletből, 3 nappal később, ha 4 hetes ciklus elmaradásával számolnék. Sötét, egyértelmű, erős 2 csík volt a teszten már akkor.
ápr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Mai tesztek😍😍

Boldog vagyok nagyon 😍

A predi egyértelmű pozitív🫶🏻

Utána úgy döntöttem megcsinálom a másik 2 xepil t kíváncsiságból

Hat egyáltalán nem ajánlom.

A dragabbikon semmi nem látszik, a kis csikon nagyooon halvány (igaz időben kijött )

2 nap múlva azért majd csinálok egy predit biztos ami tuti, de szerintem sikerült 🥰🫶🏻

Éjszaka nem bírtam ki természetesen, 4.30 kor ki kellett mennem pisilni 😂 de mivel későn feküdtem le így reggel 9:30 kor csináltam a teszteket.

Éjszaka pedig szurkalt a hasam néha meg most is féltem meg fog jönni de halistennek nem, és mivel a teszt is pozi így megnyugodtam, csak azért írok ilyen hosszan ha valaki esetleg egyszer hasonlóképp lenne találjon ra választ ami lehet megnyugtatja:)

ápr. 30. 10:24
 14/19 anonim ***** válasza:

Gratulálok!🥰

1# voltam 😊

ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem az első trimeszterben végig volt ilyen “mindjárt megjön” érzés, mert mindig volt valami kis menstruációs hasfájás-jellegű fájdalom, hüvelyi diszkomfort stb.
ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Szemmel láthatóan még nagyon alacsony a hcg, persze hogy az x-epil nem úgy mutatja. Semmi baj nincs azzal a teszttel, csak nem olyan érzékeny. Én pl mindig úgy voltam vele, hogy majd elkezdek örülni, ha az x-epil is jó erős lesz :D

Minden jót, remélem jól alakul :)

ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
16# élőben azért teljesen más mint kepen ☺️
ápr. 30. 14:15
 18/19 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen lett az xepli kazettás

Nem tudom kepen mennyire adja vissza

De láthatóan pozitív:)

De azért majd ra tesztelek☺️

ápr. 30. 14:17
 19/19 A kérdező kommentje:

Most délutáni xepil, szép pozi, gondoltam megosztom veletek hogy már ez is szép 🥰

[link]

máj. 3. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!