Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn teszteltem Clear...

Lauraa1986 kérdése:

Hétfőn teszteltem Clear blue-val.Elso 3 perc után csak a kontrol csík. Később mikor ki akartam dobni láttam a második vonalat.Ez most pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés
ápr. 4. 21:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem el hogy ez még mindig kérdés. Már rongyos az ember szája attól hogy "időn túl érvénytelen".
ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az negatív.Ha tesztelést egyet bármikor,és időn belül kijön 2 db csík,az pozitív.Ma csütörtök van,ha hétfőn teszteltél,és azóta sem jött meg, akkor csinálj új tesztet,és az időn belül valósat fog mutatni.
ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a kép

ápr. 4. 21:54
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen én is tudom hogy időn túl érvénytelen,csak a neten 10 percet ír max.En 3 perc után már nem vártam. Soha nem lett eddig a negatív tesztbol pozitív. Kíváncsi voltam ha járt így valaki.
ápr. 4. 22:00
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a teszt sokszor mutat ilyen vékony csíkot. Attól, hogy drága és elvileg jó teszt nem ér semmit. Én ezt nem venném pozinak, főleg időn túl nem. Vegyél másfajtát és tesztelj azzal.
ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nekem full erős csík volt ennél a tesztnél még a dokinak is bevittem mégse voltam terhes. 5# voltam
ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem pozitív.

1-2 hete volt egy ilyesmi kérdés, ott is ilyen lett a kérdezőnek, szinte mindenki mondta hogy ez lehet pozitív lesz, de végül csinált másikat és nem volt pozitív sajnos.

De hátha neked mégis babát jelez!

ápr. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ápr. 5. 08:08
 9/17 A kérdező kommentje:
Ma reggeli teszt Negatív.Szerintem aki teheti kerülje a Clearblue teszteket.
ápr. 5. 08:13
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Clearblue teszteket kell elkerülni, hanem TILOS időn túl nézegetni bármelyik fajtát is, mert becsapod magad. Bocsi, ha nyers voltam, de 1000x le lett már ez írva, mégis direkt szivatjatok magatokat :/ sok sikert legközelebbre! :)
ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!