Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 éves lány vagyok és minden...

17 éves lány vagyok és minden reggel hányingerem van mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve együtt vagyunk és másfél éve feküdtem le vele először azóta élünk nemi életet. És óvszerrel védekezünk mert a gyógyszert a szervezetem valamiért nem fogadja el és egyszer sem szakadt ki az óvszer a barátom szerint de akkor nem tudom mitől van hányingerem és étvágyam sincs már 3 napja kb. Lehetek terhes? Ja és mikor leveszi az óvszert megtöröli a kezét és néha ujjazni szokott attól lehetek terhes ha az ujját nem törli le elégé miután leveszi az óvszert?
2010. okt. 28. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:

menzeszed nem késik? vagy még nem kellett volna h jöjjön?

ha erre gyanakszol csinálj tesztet, egyébként ezek a terhesség tünetei is lehetnek, de nem csak kizárólag azé.

amúgy attól h nem lyukadt ki az óvszer meg nem csúszott le stb, ha vigyáztok még nem 100% úgy sem.. sajnos velem történt már így baleset, mi sem értettük, de a doki mondta h simán melléfolyhat.

vegyél egy tesztet h megnyugodj!

2010. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a menszeszem majd 2.a körül kéne hogy megjöjön
2010. okt. 28. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Hányingered sokmindentől lehet, nem csak terhességtől. Pl. ha sok a savad, ideges vagy stb. Ha késne a menzeszed, 3-4 nap után vegyél egy tesztet. Szerintem nem vagy terhes,de biztos csak a teszt.

Ha a kezét nem mossa meg, csak megtörli, elvileg lehetsz terhes, de nagyon kicsi a valószínűsége. Vigyázzatok jobban.

2010. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ok köszi a segitséget. amugy nagy a csomorsavam is
2010. okt. 31. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:

SZIA

na csináltál tesztet?? tünde!

2010. nov. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia a hányingert pár hetesen még nem érzel. nekem a hatodik héttől volt. a víz sem maradt meg bennem, de 10kg-ot híztam.
2010. nov. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teszteltél már?
2010. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a magas gyomorsav okozhat erős hányingert, étvágytalanságot... megjött azóta?
2010. nov. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!