Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy furcsa esetem van, mi...

Egy furcsa esetem van, mi lehet ez? Nov.9-én volt utoljára mensim és ma teszteltem egy halvány de jól látható pozitívat mikor estem teherbe?

Figyelt kérdés
és ma teszteltem egy halvány de jól látható pozitívat mikor estem teherbe?ez itt a kérdés.másfél hete az orvos azt mondta megvastagodott méhnyálkahártyát látott azt mondta ebből bármi lehet.mi van most velem?tüneteim vannak!
2009. jan. 5. 17:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah és hozzáteszem a decemberi együttléteink 7.14.17.20.-án voltak!
2009. jan. 5. 17:46
 2/9 anonim ***** válasza:

a megvastagodott nyálkahártya az 4 hetes babás állapot legalábbis nekem akkor volt, utána 5 hét 5 naposan mentem, amennyi kb most te vagy és akkor már látszott a petezsák, ma pedig 6 hét 6 napos vagyok és ma már a szivecskéje is dobogott


ha poz a teszt akkor gratula a babához.


valószínüleg később fogant a babó

2009. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
valószínű hogy 7.én fogant az első válaszoló vagyok
2009. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nov. 15-én volt meg, 28-án fogant meg a baba. Holnap megyek ultrahangra.


Gratulálok!

2009. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat holnap talán eljutok az orvoshoz,és akkor többet tudok nektek pedig boldog babavárást!!!
2009. jan. 5. 17:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Kicsit fura, ha november 9-én volt meg utoljára, akkor te legalább9 hetes kell hogy legyél a "hivatalos" számítás szerint. nem írtad el a dátumot?

Egyébként szerintem is tuti baba van:)))))

2009. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Éredkes hogy nem látta a doki hogy mi a helyzet! Nekem nov.8.án volt meg utoljára! És 8 hetes vagyok:)! Így teis:)!
2009. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem írtam el a dátumot nov.9-én volt meg utoljára.
2009. jan. 5. 19:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem november 23-a környékén eshettél teherbe. Most 8 hetes terhes lehetsz.

Gratulálok!

2009. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!