Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férfiak is tesznek valamit...

A férfiak is tesznek valamit a sikeres teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
Mindenféle vitamint szedünk mi nők,egészségesen étkezünk előtte mielőtt gyermeket szeretnénk. Érdekel,hogy a te férjed tett valamit a kisbaba érdekében?

2023. jan. 19. 22:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Miután nem akart jönni a baba, elment urológushoz prosztata- és spermavizsgálatra. Szedett cinket, E-vitamint, hogy javuljon a spermaképe.

Amit meg kellett tenni, megtett az inszeminációk, lombikok alatt is.

Amíg hallom ismerősöktől, egyes "férfiaknak" derogál vizsgálatra menni.

2023. jan. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
30%
Nem, de én sem szedtem semmi vitamint vagy ilyesmit előtte. Az egészséges étkezés és a mozgás alap, nem a sikeres gyermekvállalás miatt, hanem hogy ne legyünk olyan lerobbantak 60 évesen mint a szüleink generációja.
2023. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Mindkét gyerek előtt tartottam alkoholmenteshónapokat. A második sajnos nehezen jött, így akkoriban vizsgálatra is elmentem, illetve vitamint is szedtem.


Egy apuka

2023. jan. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ugyan úgy szedte a tervezős vitamint mint ahogy én is. Alapból sem iszik nagyon alkoholt, de azt a heti 1-2 sört sem itta meg. És az étkezés is egészségesebb már nagyon régóta. Első hónapban sikerült a baba pedig már 30 felett vagyunk.
2023. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
47%
Az én férjem sajnos nagyon buta. Amikor mondtam, h babát szeretnék, meg akart dugni. Nekem kellett neki elmagyarázni, h nem dugni kell, hanem hőmérőzni és vitamint szedni.
2023. jan. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos így utólag beláttam, hogy semmit a világon nem tett. Én 6 éven át mindent, módszerről módszerre, ezer alternatív út (el akartam kerülni a lombikot), hatszáz vitamin, én vettem neki is vitaminokat, amit a meddőségiben ajánlottak neki, de leginkább azt se szedte be, hurcoltam Bowen masszázsra stb. Plusz még a végén, hogy most nem szex, most igen szex, tiszta komikum volt, mondtam hogy ez már szinte mesterséges megtermékenyítés…
2023. jan. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
48%

Én sem tettem semmit. Vagyis szexeltünk, mert jólesett és ennyi


Nem bolondultunk bele, nem vezetgettem görbéket, nem lőttem el 200tesztet mikor még meg se jött.


Egészségesen élünk mondhatnám, így vitamint sem szedtem elötte. Ahogy alapból sem szedek a hétköznapokban.


Szóval elhatározásra jutottunk, szexeltünk, mikor késett teszteltem, majd együtt örültünk, én meg elkezdtem a terhesvitamint. Ennyi.

2023. jan. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk pont ugyanannyit tett mint én. Nem szedtem semmit, nem ettem máshogy.

Szerintem ezzel a legtöbb nő így van. Inkább azok szednek vitamint meg váltanak drasztikusan életmódot ahol hosszabb ideje nem jön. Ott meg általában a férfi is hoz ilyen áldozatokat.

2023. jan. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
60%

Volt andrológusnàl ( nem volt indok)

Odafigyelt a vitaminra és a kàros dolgokat kerülte


🤷🏻‍♀️

2023. jan. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%
3 műtétet vállalt be. Herebiopszia. Az elsőnél elrontották az érzéstelenítést és mindent érzett.
2023. jan. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!