Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen a menstruációm....

Rendszertelen a menstruációm. Ezzel voltam már nőgyógyásznál, de ő elküldöt az endokrinologiára, de ott se tudták megmondani, mitől van. 1-2 éven belül babát szeretnénk. Lehetséges-e?

Figyelt kérdés
2008. jan. 8. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!! Persze, hogy lehet babád!! Ha az orvosod továbbra sem tud tanáccsal szolgálni, keress másikat. Szoktak vmi bogyókat felírni, hogy miket, sajna nem tudom, én szerencsés vagyok és nem volt ilyen problémám. De volt egy kolléganőm, ő is járt orvoshoz, szedett valami tablettát, és lám, 3 hónap múlva terhes lett:) Ne keseredj el, járj utána addig, amíg az orvos nem tud valami megnyugtató megoldást javasolni.

Olyasmit is hallottam, de nem tudom, mennyire igaz, hogy néhány hónapig fogamzásgátlót kell szedni, az beállítja a menstruációs ciklust, utána könnyebb teherbe esni. De ez nem biztos. Sok sikert kívánok!!!

2008. jan. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt én is hallottam, hogy a fogamzásgátló berendszeresíti. A barátnőmnél bevált, neki is ilyen-olyan volt. Most már két gyönyörű kislány anyukája.

Szerintem is keress egy másik orvost, aki el tud látni hatékonyabb tanácsokkal.

És ettől függetlenül mindenképp lehet babád!

2008. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!