Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok érdekelnek...

Tapasztalatok érdekelnek akiknek több napot késett negatív teszt volt hogy baba volt még is? Vagy mi okozta? 12 napja késik mensi sehol teszt negatív

Figyelt kérdés
ápr. 17. 13:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kétszer volt ilyen negatív teszt mellett, mindkétszer ciszta volt a ludas.

Az első persze pont az első próbálkozós hónapban 🙃

ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt baba, simán késett, nem volt semmi bajom sem. Utána is rendesen megjött.
ápr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Néha ki is maradhat ok nélkül
ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
68%
Nekem volt ilyen. Sokára lett pozitív, utána viszont el is veszítettem sajnos. 2 hete késett mikor pozitív lett, valószínű késői peteérésem volt.
ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
52%
erre a kérdésre engem is érdekelne a válasz, azaz a tapasztalatok. :) ebben a cipőben vagyok én is. 13. napja késik és épp az imént volt egy csont negatív tesztem. mindezt úgy hogy egyébként nekem “korai tüneteim” is vannak. 😅
ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, az kimaradt hogy még mielőtt kapok kioktatásokat, azért nevezem “korai tüneteknek” mert tavaly már volt sajnos egy missed ab-om. akkor volt pozitív tesztem is és mielőtt a tesztet csináltam pont ilyen “tüneteim” voltak. épp ez volt az oka akkor is hogy teszteltem.
ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Többször volt ilyen, bár nekem nem volt sose igazán rendszeres a ciklusom, csak gyógyszer mellett. Volt, hogy 1-1 hónap kimaradt, nem jártam utána, miért.
ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Első válaszolótól érdeklődnék hogy akkor a ciszta képes negatív tesztet produkálni terhesség mellett is? És hogy akkor ezután mikor és hogyan derült ki a terhesség illetve mi alapján gondoltál terhességre? Érdekelne a tapasztalatod mert cisztáim vannak nekem is viszont a tesztjeim negatívak, mégis úgy érzem hogy babát várok. Elnézést ha túl személyes, csak már nem igazán tudom mi lehet és hogy mikor, mivel és miután érdemes orvoshoz fordulni.
ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

4 es és neked volt valami tüneted?


Nekem semmi nincs pedig szokot érzékeny lenni mellem barnázni szoktam most szó szerint semmi még pattanásaim sincsenek...


5ös neked milyen tünetek vannak vagy bármi tervezel dokihoz menni?

ápr. 17. 15:01
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi idő után negatív a teszt, akkor nem vagy terhes. Egészséges nőknél is kimaradhat 1 hónap menstruáció minden ok nélkül.
ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!