Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokat olvasok a beágyazódást...

Sokat olvasok a beágyazódást követő pecsételő vérzésről, és a rózsaszín maszatról. Nekem nincs ilyen! Ez baj lehet? Van azért esély a babára?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam sem jelentkezett, mégis itt szuszog mellettem a 4 hónapos kisfiam. Nem vagyunk egyformák, ez nem jelenti azt hogy nem lesz babád.
2010. okt. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugi ez nem mindenkinel van. Nalam sem volt. Mindjart megjon erzesem volt, de szerencsere megsem jott meg, igy most mar van egy 6 honapos aranyszaro :) kisfiam.

Sok sikert!

2010. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sosem volt a terhességem alatt semmilyen vérzésem, se rózsaszínes, se barna, de azért őszintén, szerintem ez így a jó. Nem? Egyszerűen kimarad a menzesz, pozitív lesz a teszt, és ennyi. Nekem a dokim, amikor felhívtam időpontért, rögtön kérdezte, hogy nem görcsölök, vagy vérezgetek-e. MOndtam, hogy nem. Erre azt felelte, akkor rendben, nem kell azonnal menni, nyugodtan kereshetünk egy időpontot. Én is sokat olvastam, hogy van ilyen vérzés, de azért én biztos amiatt paráztam volna inkább. Minden jót Neked! Üdv, 10 hónapos kisfiú anyukája
2010. okt. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt, mégis anya lettem. Azért mert xy-nak ilyen olyan tünete volt, nem biztos, hogy nekem is lesz. Ezért felesleges itt figyelgetni magunkat, mert lehet, hogy csak a mensi elmaradása lesz az első jel. De ha érzünk valamit, pl. puffadás, vagy kicsit étvágytalanabbak vagyunk, vagy akármi, hajlamosak vagyunk belebeszélni, hogy ez jel. Úgyhogy nyugi, egyáltalán nem kell pecsételned, sőt szerintem az a normál eset, ha nincs, pár nap múlva kiderül.
2010. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beágyazódáskor sérülhet a méhfal, ez enyhe vérzéssel jár, ami vagy rózsaszín vagy barna. Csak sérülhet! Tehát nincs mindenkinek ilyen. Van aki vérez, van aki nem. Nem baj, ha neked nincs ilyen, attól még lehetsz terhes.
2010. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.Hétvégén kiderül.Már késik de még nem tesztelek,biztos ami biztos alapon:)
2010. okt. 29. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!