Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzeszt követő 11. napon...

Menzeszt követő 11. napon mennyi az esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Vagyis attól számítva a 11 napot,hogy mikor jött meg...Köszi a válaszokat!
2010. febr. 5. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Ki kell ismerni, hogy mikor van peteérésed. Nekem pl rendes 28 napos ciklusom volt, de a peteérésem még is csak a 18 nap körül van, pedig ilyenkor azt mondják, hogy a 14 nap körül van.
2010. febr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
4hónapja hagytam abba a tabit,és múlthónapba 38.napra előtte pedig 40re jött meg.
2010. febr. 5. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Számold ki, hogy mikor kellene megjönnie. Ebből a dátumból vegyél el 14 napot (azaz számolj VISSZAFELÉ!), kb ez lesz a tüszőrepedésed napja. E nap előtt és után 2 napig szeretkezzetek minden nap, vagy kétnaponta.


Kis javítás: a peteérés egy folyamat, ami a mensi első napjától a tüszőrepedésig tart folyamatosan. A pete a domináns tüszőben érik, miközben a tüsző napi kb 2 mm-t nő. Amikor nagyjából cseresznyenagyságú, akkor megreped (ez a tüszőrepedés napja), és robbanásszerűen kilökődik belőle az érett pete a méhkürtbe és a petevezetékbe. A pete ekkor kb 24 óra hosszat megtermékenyíthető, aztán elhal.

2010. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán terhes maradhatsz. Nekem 27-28 naposak a ciklusaim, s mindig a 11.- 12. nap van az ovum.
2010. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!