Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhatnak valamire ezek az...

Utalhatnak valamire ezek az lh, fsh értékek a 3. napon?

Figyelt kérdés

Lh: 2,11

Fsh: 6,95


máj. 22. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Stressz tengely érintettségére.
máj. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az mit jelent?
máj. 22. 14:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Túl sok stresszt. Hogy ez nálad mit takar, azt nem tudhatom. (A szervezet számára nem csak az stressz, ha a főnököd kihoz a sodrodból, hanem pl az egészségtelen életmód, napi 3+ kávé, kevés alvás, túledzés, stb). Nem feltétlenül befolyásolja a fertilitást, de ez a rendelkezésre álló antioxidánsok mennyiségén is múlhat. Ösztrogéned mennyi lett?
máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem néztünk ösztrogént, csak ezt a két értéket és progeszteront 35 napos ciklusom 28. napján, ami 11,67.

Én mindig úgy gondolok magamra, hogy nem stresszelek a dolgokon, kivéve most ezen a teherbeesés témán. Az életmódban is lehet valami, de azon is igyekszem mostanában javítani.

máj. 22. 14:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Petefeszek rendellenes mukodese.

Nem jo jel.

Mennyi idos vagy? Lehet meddoseg.

máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok és még nincs gyerekem.
máj. 22. 14:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Amikor az LH alacsonyabb mint az FSH az a rosszabbik verzio.

Kb peteeresed sincs ha 11 volt csak. Hat epp ezert. AMH nem volt nezve?

Kezdj ezzel vmit surgosen. Keress egy jo endost.

máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezt a 3 értéket néztük csak. Használtam otthoni ovulációs tesztet, az pozitív lett 2 egymást követő nap, de persze tudom, hogy az sem jelent semmi biztosat.
máj. 22. 14:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Az nem a peteérést mutatja.kb szarnak pofon kategória.
máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez a progeszteron nagyon kevéske. Nekem is az LH kevesebb, csak nem ennyivel. Semmi baja a peteérésemnek, 28 napos ciklus és 40 körüli progeszteron. Viszont csak LH és FSH nem elég informatív.
máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!