Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39,5 hetes terhes vagyok....

39,5 hetes terhes vagyok. Egyenlőre semmi jelét nem érzem a szülésnek, a baba továbbra is nagyon aktív /pedig úgy hallottam ilyenkor már alig van helye/, másnak is mozgolódott a szülésig? Apróbb derék szúrások utalhatnak valamire?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

èn túlhordtam a lányomat nem emlékszem hogy kevesebbett mozgott volna. Még a szülés reggelén is tuti sokat mozgolódott.

Derék szúrás persze, hogy jelent, hogy fáj a derekad, mert nehéz a súly, mert kitágult a medencéd, mert minimum 8 kilót cipelsz plusszban.


kitartás már nincs sok hátra.

2012. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem is, hogy nincs sok, várjuk már nagyon a picurt! Köszi
2012. ápr. 21. 11:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Szintén túlhordtam a picurt, egy teljes héttel és végig virgonc volt. Nálam indítani is kellett, mert annyira jól érezte magát bent a drága, hogy nem akaródzott neki kijönni. Egy héttel a szülés előtt pedig már voltak 5 perces fájások is egy órán keresztül, de abbamaradtak,mielőtt kórházba akartam volna menni,úgyhogy az is csak jóslónak felelt meg. Kitartást és könnyű szülést!
2012. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a 42. héten szültem egészséges babát, nem engedtem volna indítani amíg minden rendben van - kijön ő, amikor kell! Ne aggódj, a régi hagyomány szerint a 42. hétig teljesen normális, hogy bent maradnak, az meg csak jó jel, hogy mocorog, azt jelenti, hogy egészséges!!


Én is aggódtam egy kicsit, de utólag tudom, hogy nem volt okom rá! :)

2012. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!