Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mi a helyzet? Baba...

Most akkor mi a helyzet? Baba vagy nem baba?

Figyelt kérdés
2 hónapja nem jött meg.Csináltam tesztet október elején,negatív lett.Voltam dokinál,elküldött UH-ra.Azt mondta meg van vastagodva a méh falam és lát valamit ami valószínűleg egy ciszta.De ez nem zárja ki a terhességet.Következő UH-ig van még majd 1 hetem.(kontrollra kell mennem) Csináltam ma reggel egy újabb tesztet,ami meg nem egyértelmű.Napfénynél látszik egy nagyon nagyon halvány rózsaszínes csík.Viszont tegnap volt valami rózsaszín váladékom,ami csak a papíron látszódott,de ma meg semmi jele ennek sem.Azt hittem meg akar jönni,de semmi.Szerintetek mi a helyzet velem?
2010. okt. 29. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet szerintem ha van rá mód.De valami másik fajtával.Hátha azon jobban kimutatja ha terhes vagy.
2010. okt. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ok,köszi.De lehetséges az,hogy 2 hónap kimaradás után csak nagyon nagyon halványan mutatja ki?És az is csak napfénynél látszik? Nem kellene,hogy magasabb legyen más ilyenkor a hormon szint?
2010. okt. 29. 11:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát 2 hónap után már elég erősnek kellene lennie.Nekem is volt olyan tesztem amin nagyon halvány vonal volt,de sajnos akkor nem voltam terhes csak becsapott a teszt.De már nem emlékszem melyik fajta volt az.Utána hónapban én lilyvel teszteltem az egyértelműen pozitív volt.Probáld meg azzal.Hátha több sikered lesz vele
2010. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De akkor mi a helyzet azzal a rózsaszínes barnás váladékkal?
2010. okt. 29. 11:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt sajna nem tudom.Soknak olyankor ágyazodik be a baba ha van egy pici rózsaszínes vérzés.De neked igy hogy 2 honapja nem jött meg így nem tudom.De remélem hogy baba van a dologban.
2010. okt. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi a neve a tesztnek amin halvány a csík a napon?
2010. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
x-epil a teszt neve
2010. okt. 29. 12:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Rákerestem a tesztre mindenki azt írja hogy megbízható eredményt adott nekik.Remélem neked is hiába nagyon halvány.Próbáld meg azért szerintem mégegyszer.
2010. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát szerintem az lesz a legjobb,hogy kivárom az UH időpontomat és megpróbálok addig nem rágörcsölni.Találgatással szerintem csak magamnak ártok a legtöbbet.UH-on meg egyértelműen kell hogy lássa a doki ennyi idősen.Azt hiszem ezt is teszem.
2010. okt. 29. 12:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért szorítok és remélem nem ciszta.Minden jót.
2010. okt. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!