Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menstruációm, de a...

Késik a menstruációm, de a legutóbbi együtt lét után megjött, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 1 hónapja volt az utolsó szexuális együttlétem, viszont rá 2 napra meg is jött a menstruációm. Mindig rendesen védekezünk, óvszert használunk, nem szakadt ki és nem csúszott le, viszont hajlamos vagyok túlparázni a dolgokat.

Egyébként 3 napja késik és vannak már egy ideje alhasi görcseim, olyan mintha bármelyik pillanatban megjöhetne, mégsem jön meg.

Érdemes lenne terhességi tesztet csináltatni, vagy csak túlstresszelem?


máj. 22. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tulstresszeled, all uresbe.
máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
En is ebben a helyzetben vagyok. Épp most irtam ki egy kérdést. Drukkolok hogy ne legyen semmi baj !
máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha végig védekeztetek, értem ezalatt, hogy az elején sem tette be kicsit sem, akkor nem valószínű, hogy terhes légy. Ha aggódsz, csinálj egy tesztet, szinte semmibe sem kerül.
máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma csináltam egy tesztet és negatív lett, akkor megnyugodhatok?
máj. 23. 11:27
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Hat ennyi eszed van de komolyan? Ha megjott hogy lennel mar terhes?
máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, úgy tudtam hogy nem 2 nap alatt termékenyül meg egy nő, ergó ha a menstruáció előtt esel teherbe, az a másik ciklusodra van hatással. De természetesen nem vagyok orvos és nem is értek hozzá eléggé, éppen ezért tettem fel a kérdést, hátha mások jobban tudják ezeket a dolgokat.
máj. 23. 11:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Menstruáció előtt baromi kevés az esély, kb. 0 az h teherbe esess.

Eloszor a biosz konyvet vedd elo es utana elj nemi eletet.

máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Írtad hogy 1 hónapja volt az együttlét , az azelőtti mikor volt?
máj. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Április elején volt még illetve a menstruáció megjötte előtt 1 héttel
máj. 23. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!