Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet a predictor halvány...

Hogy lehet a predictor halvány pozitív, a viola meg hómező?

Figyelt kérdés
A predi ugye 10-es, a viola meg 5-ös, ezért vagyok zavarban :D
máj. 24. 09:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mutasd a predit :)
máj. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nincs nálam, már eljöttem melóba közben. Csak nem hagy nyugodni a kérdés. Nagyon halvány amúgy, de látható. Időn belül jött ki, és van színe, viszont így, hogy a másik negatív, nem igazán élem bele magam semmibe. Meg amúgy sem, mert még nagyon korai lenne.
máj. 24. 09:22
 3/18 anonim ***** válasza:
Itt csak találgatunk úgyis, hogy ez mit jelent. A violarol én csak itt olvastam, szerintem valami kamu marketing ez az 5os erősség, nekem a predictor jött be a legjobban. Pár nap múlva tesztelj újra, szerintem az nem hazudik. Drukkolok.
máj. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Találtam egy facebook bejegyzést, ahol ET után teszteltek vele, meg predivel, és más egyebekkel is. A predictor sokkal erősebb volt az adott napon, a violán épp csak derengett valami.

Majd kiderül, pár nap múlva csinálok újat :)

máj. 24. 10:20
 5/18 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van az összehasonlítás, ha érdekel valakit. Hátha valakinek segítség lesz hasonló helyzetben :)

máj. 24. 10:22
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha teszel fel képet, akkor megmondjuk terhes vagy-e. Itt a nők többsége nem egy tesztet látott már. Nekem a mostani terhességnél az xepil 2 darabos halvány volt, a drágább (ami 6 nappal menstruáció előtt kimutatja) az meg egyértelmű pozitív volt. Harmadikat várom. Szívesem ránézek a tesztedre, ha felrakod.🙂
máj. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kedves tőled :) Láttam már én is jópár tesztet, azt kár lenne tagadnom 😁 Szerintem holnap csinálok újat, az biztosabb lesz :)
máj. 24. 13:00
 8/18 A kérdező kommentje:

Így sikerült csak lefotózni.


[link]

máj. 24. 16:44
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez pozitív. 2 nap múlva tesztelj újra, drukkolok :)))
máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Pedig ez egy korai pozinak látszik. Az 5-ös viola meg úgy marhaság ahogy van.... 10 alatt terhesség sincs... szorítok, hogy a következő teszt egyértelmű legyen. Csinálj újra predit, ha erősödik akkor az jó jel. Mivel 10-es teszt kb másnap is látszódnia kell, hogy erősebb.


Drukkolok!

máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!