Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13. dpo, negatív xepil korai...

13. dpo, negatív xepil korai terhesség teszt (28 napos ciklus). Reménykedjek még?

Figyelt kérdés
Járt így már vki, hogy ovu után 13 nappal negatív lett a teszt a nem várt előtt 1 nappal és csak később lett pozitív a teszt?

#DPO #negatív teszt #Korai terhesség teszt
máj. 26. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha negatív a teszt miből gondolod, hogy terhes vagy?
máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy azt gondolom, hogy terhes vagyok?
máj. 26. 21:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát mivel kérdezed, hogy járt e már valaki úgy hogy menstruáció előtt negatív volt aztán később pozitív. Ha nem is késik még, a teszted is negatív akkor nyilván nem vagy terhes, vagyis nem utal rá semmi. Legközelebb várd meg amíg késik is és akkor ha tesztelsz akkor kiderül, hogy terhes vagy vagy valami más van a háttérben. De ennek így semmi értelme
máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdésre a választ! :) :) :) :) Összegzem!

1:Nem

2:Te nem jártál így.

máj. 26. 22:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 26 napos ciklusaim voltak, 10-12.dpo negatív volt, fel is adtam a hónapot.

13.dpo iszonyatos mellfájdalommal ébredtem (még az is 1 nappal a nemvárt előtt volt) ezért csináltam egy tesztet, mert mit veszítetek. Iszonyatosan halvány pozitív lett, de napról napra erősödött. Lassan félidőben vagyunk ☺️

máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok!!!!
máj. 26. 23:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom 25ös volt a teszt. Míg nem jön meg addig van remény😊 Esetleg 10es tesztel tesztelj.
máj. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

7-es: írta, hogy koraival tesztelt, az biztosan nem 25-ös.


Kérdező: hogy áll a dolog? 😊😊

máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos kedden megjött.
máj. 29. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!