Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan,aki egész terhesség...

Volt olyan,aki egész terhessége alatt beteg volt?Egyikből ki másikból be?

Figyelt kérdés
Megőrülök,egyfolytában elkapok valami nyavalyát.Kaptam most C-vitamint illetve vas kombót,most legalább nem vagyok álmos.Ez a harmadik terhességem,mindegyiknél volt egy kis nátha,de semmi más.Most a garat gyulladás,fül gyulladás,folyamatosan a fejfájás.Borzalmas szárazköhögés,kaptam már antibiotikumot,mert nem bírtam nyelni,most a füleim vannak oda,és a köhögésem sem múlik.Nagyon féltem a kicsit,26 hetes terhes vagyok,de már alig várom,hogy meglegyen és lássam nincsen semmi baja..

máj. 26. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak egy részében.
máj. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én elég sokat voltam beteg. Van egy ovisom és egy elsősöm, rendre hordták haza a vírusokat, amiket én is mindig összeszedtem persze.

A babám most 7 hetes,teljesen egészséges. 🙂

máj. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem a nagyobbik fiam ovis a kisebbik pedig itthon van velem.Mindig mi vagyunk az áldozatok,és én vagyok a legbetegebb!Kezdem baromira unni..
máj. 27. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!