Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt után, még doki...

Pozitív teszt után, még doki előtt, legyen szex? Lehet? Szabad?

Figyelt kérdés

Az első babánál bevéreztem többször, ezért akkor nem szabadott házaséletet élni. Most (még) nincs vérzésem, pár napja pozitív a teszt.

Merjünk együtt lenni, vagy inkább még ne kockáztassunk?

Köszi a válaszokat!


2010. okt. 29. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Én vártam, szintén ilyen előzményekkel, aztán pont, mikor mentem volna dokihoz előző reggel bevéreztem a második babámmal is. Rohantam az ügyeletre, gyógyszert kaptam. Azt hiszem, ha szexeltem volna, nagyon lelkifurdalásom lett volna.

Ha elmész dokihoz, és nem lát haematómát, akkor nyugodt szívvel szeretkezhetsz. (ez csak az én véleményem)

2010. okt. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem mire gondolsz... De aztán nem lett baj, ugye?

Nagyon szeretném, ha ebben a terhességben (ha valóban az lesz), nem lennének problémák.

2010. okt. 29. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lett baj. :)
2010. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!