Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van ilyenkor? Ha okt.23....

Mi van ilyenkor? Ha okt.23. -án voltunk párommal együtt, előtte volt meg és szex után véreztem, hétfőn volt egy nagyon halvány + teszt, két nap múlva -! És most szurkál a hasam! Ez már lehet a beágyazódás vagy még csak most lesz peteérésem?

Figyelt kérdés
igazából nem tudom eldönteni mikor jött meg,vagy mikor van/volt peteérésem, mert 14.szerdától-16.szombatig-ig volt egy nagyon kevés mensim ami vasárnapra elmúlt és következő szerdán 20.-án megint megjött, de megint nagyon kevés!pénteken már nem volt szinte semmi! 23.-án szombaton akcióztunk párommal(ami csak úgy jött semmi görcs, hogy kell vagy ilyenek) és pár óra múlva véreztem de tartott pár órát és elmúlt!hétfőn csináltam egy tesztet ami nagyon halvány kétcsíkos lett!de tegnap is csináltam az meg egycsíkos!lehetséges, hogy a 14.-i után volt a peteérésem (22.-e környékén) és hétfőn azért volt két csik csak nagyon halványan, mert elkezdődött a megtermékenyülés és akkor kezdett a szervezetem dolgozni, tegnap meg lett negatív mert ilyenkor kell még egy hét kb hogy kiderüljön valami!vagy csak most lesz a peteérésem, amit ha a második vérzéstől számolok azaz 19.-től akkor jövő héten kellene lennie!De a hasamnál folyton olyat érzem mintha megjönne, a jobb petefészkem meg néha szurkál!Vérzés nincs, sehol nem látható!!!A hőmet mértem egy darabig de két napra abba hagytam, ma reggel megmértem és 36,4 volt!Mi van ilyenkor?
2010. okt. 28. 12:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!