Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik magánúton mentek beülteté...

Akik magánúton mentek beültetésre, megírnátok ki csinálta és mennyiért? És hányadik beültetésből lett baba? Fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Minden beültetés magánúton történik. Vagy nem?

Vagy úgy érted, hogy amit a TB nem támogat?

A Kaáliban támogatás nélkül 400.000 + gyógyszerek injekciók = kb. 500.000

Én támogatotton voltam, de sajna még egyik sem sikerült. :(

2010. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kedves előttem szóló! Hogyan került neked ennyibe egy beültetés. Mi most vagyunk tul eggyen és 80ezer körül volt uti költséggel együtt. Rövid protokol volt nekem. Támogatott vagyok. Akik külföldröl járnak nekik is csak 230ezer maximum az egész procedura, ebben nincs benne az utiköltség. Szerintem amit te írtál az nem igaz!
2010. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is rövid protokollos voltam, az én beültetésem kicsivel volt több, mint a tiéd 90 ezer körüli volt. Mi ebben olyan hihetetlen?
2010. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A nem TB finanszírozott árral valóban túloztam, ha erre gondolsz, ugyanis "csak" 380 ezer ft (a KAÁLIBAN!) + gyógyszerek, injekciók, de ezzel viszont alacsonyabb árat írtam, mint az átlag.
2010. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
milyen feltételek mellett lehetek támogatott?
2010. okt. 30. 20:59
 6/9 anonim ***** válasza:
ha fizeted a tb-t
2010. okt. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még nem volt meg a lombik, de hamarosan kezdjük. Tb által támogatott, mégis kb. 170 ezer forint lesz + útiköltség. Bár ebbe benne van a fagyibaba 35 ezer és egy genetikai vizsgálat 13 ezer. A többi a gyógyszerek és az injekciók ára.
2010. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ki ülteti be? Jó és megbízható szakembert keresek.
2010. nov. 2. 18:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Meddőségi központban ültetik be. Ott pedig csak jó szakemberek vannak.

Első vagyok. Én a Kaáliba járok, ott 20.000 a fagyasztott embriók tárolása 1 évre.

Az lombikos ár attól függ, hogy milyen hormonokra van szükséged.

2010. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!