Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt hogyan lehet megcsinálni...

Azt hogyan lehet megcsinálni hogy a baba lány nemű legyen?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az a lényeg hogy egészséges legyen de csak érdekel .
2011. aug. 11. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kínai fogamzási naptár böngészése+ úgy tudom a lány-kromoszómát tartalmazó spermiumok lassabbak, tehát érdemes pl. 2. körben beengedni a kiskatonákat.

De ez egyátalán nem 100%os siker,mert a legnagyobb szerepe a dologban a természetnek van!:)

2011. aug. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Én valamit olvastam valahol a savas-lúgos kémhatásról is. Az egyik "nemű" spermiumnak ez jó, a másiknak az.
2011. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kínai fogamzásnaptár nekem nem jött be (fiam van, és lányt írt), de az tényleg igaz, hogy a "lány-katonák" lassabbak, de egyben kitartóbbak, hosszabb életűek is. Ezért úgy is lehet trükközni, hogy peteérés előtt vagytok együtt 1-2 nappal, és a peteéréskor nem, nehogy a fiúk beelőzzék a csajokat.:) Ezen kívül a savas kémhatást szeretik a lányok (ajánlatos a tejsavas hüvelyöblítés előtt), és a fiúknak nem tesz jót a túl meleg, így apuci vegyen egy forró fürdőt az akció előtt.. Valamint ha itt beütöd ezt a kérdést a keresőbe, biztosan találsz még pár hasznos tippet.
2011. aug. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem mind a négynél bejött a kínai naptár.


2 lányom s két fiam van.

2011. aug. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia!apuci ne vegyen forró fürdőt,akár 1 hétre is elintézheti a spermáit!(a lányosakat is)
2011. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel a fiuk gyorsabbak, de kevesebb ideig is elnek, igy a peteereskor es kornyeken a fiu a biztosabb. A lanyok lasabbak sokkal, de tovabb is elnek, ha peteeres elott 3 nappal vagytok egyutt, tobb eselye van.
2011. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi mind a 3 fiúnkat peteérés előtt 3-4 nappal "készítettük" :)

Lányra gyúrtunk a 2. és a 3. babánál...nekünk ez sem jött be, a kínai naptár sem, az öblítések sem :)

Semmi, de semmi csak a jószerencse és a természet az ami segíthet...szerintem :)

2011. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!