Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes venni kismama...

Mikor érdemes venni kismama nadrágot?

Figyelt kérdés
Még nagyon fiatal terhes vagyk (5 hetes), de kezdenek szorítani a nadrágaim. Még minden ruhám jó, de nem akarom elszorítani a hasam. Vagy legalább is nem tudom, hogy árt-e a babának a szűk nadrág.
2008. jan. 9. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! a tesóm most 12 hetes terhes, de a régi nadrágjai már kicsit kényelmetlenek. Ő most 3 db kismama nagdrágot szerzett be, olyan ami jó otthonra is, ami elmenós, és olyan ami "üüneplős". Persze azért még hord néha régi gatyókat is, de a kismama nadrág sokkal jobb neki! Ha teheted, akkor szerintem inkább varass magadnak, úgy vmivel olcsóbban jön majd ki! :))
2008. jan. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 15 hetes vagyok,de mostanra érztem,hogy a farmerom kifejezetten kényelemtlen,így én tegnap beszereztem kismama gatyót.:)

Igaz,ez meg kicsit még nagy pociban,de kényelmes.

Boldog babavárását!

2008. jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én most,21 hetesen,vettem az elsőt,mert a régiek nagyon szorítottak.Eddig elégek voltak a ducibb koromból rám való nacik.(Ami nekem bevált az az előlfűzős nadrág.Olyan 6 éve lehetett divatban,de még mindig jó.)Az én kicsim nem szereti,ha valami nyom,így rendszeresen rugdal:)
2008. jan. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
helló!A 14. hétben voltam már, amikor csak kismamanadrág jött rám. Léteznek még csipő melegítők, gumi nélkül, ezek is nagyon kényelmesek. Szerintem, ha picit is kényelmetlenek már a ruháid, irány az üzlet!!!
2008. jan. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a 17.héten vettem, már kellett is. Addigra már lesz akkora pocid,hogy nyugodtan hordhatod és nem csúszik le a kismamanadrág. :-)

19 hetes kismama

2008. jan. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Használni nem használ neki, ha nem kényelmesek a ruháid, vegyél nyugodtan gumis dereku kismamanacit, én is ezt tettem. Engem is minden szorított, és mivel egész télen terhes leszek, megvettem a két kismamanaimat és azokat hordom már 8-10 hetes korom óta. Nyugodtan, ez teljesen normális dolog:-)

Légy kényelmes ruhban, jobban fogod érezni magad, hidd el:-)

2008. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Vannak akik már 5-6 hetes kortól vesznek,én is ezt tettem anno,mert kényelmetlen volt,és örök szabály,ami kényelmetlen a mamónak,az kényelmetlen a babónak(persze szubjektív).MOndjuk én testes voltam eléggé,így rám már jó volt a naci.De vannak a megymag típusú kismamák(bocs csajok nem sértés)akiken még 20 hetesen is csak annyi látszik mintha hízott volna,nekik nem kell.Te érzed,kényelmes legyen az a lényeg!
2008. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy úsztam meg olcsón a dolgot, hogy az addigi 38-as helyett 42-es méretű nadrágot vettem és levágtam az alját. Egy csomó ruhaboltban díjtalanul igazítják méretre, ha Neked nincs otthon varrógéped. De már ez se lesz jó sokáig, ettől biztosan profibb megoldás a kismama-ruha. Szerintem gumírozott anyagú ruhákat válassz, hogy ne szorítson. A Kismama magazinban láttam valami gumis öszerűséget, ami eltakarja, ha a mostani nadrágodat nyitott zipp-zárral hordod. Nézd meg a honlapjukat, talán ott van. (Ui.:Olyan jó, hogy figyelsz ilyesmire is!)
2008. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!