Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e sikeres 40 évesen a...

Lehet-e sikeres 40 évesen a lombikprogram?

Figyelt kérdés

4 éve próbálkozunk, most a lombikprogrammal szeretnénk.

én 40 éves vagyok. érdemes elkezdeni?


2009. jan. 6. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen! Feltétlenül! Sok sikert!
2009. jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz: FELTÉTLENÜL. Ismerek olyan párt, akiknek csak a harmadik beültetés sikerült, pedig sokkal fiatalabbak. Ha nem tévedek, a három beültetésre, vizsgálatra, stb (út, szállás nincs benne)kb másfél millió forintot költöttek. Ne halaszd tovább, lehet, hogy nem jön össze elsőre. Kívánok sok sikert hozzá
2009. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tb. támogatással a lombikprogram ingyenes, csak a gyógyszerköltséget kell fizetni. Ha nincs tb. támogatás, egy lombikkezelés költsége kb. 500.000.-Ft.
2009. jan. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%

Ne haragudj, de nem félsz ennyi idősen babát vállalni?Őszintén, mindenféle sértés, bántás nélkül érdekel.Miért csak most? És most ilyen (számomra) későn?

Anykám 32 éves volt apukám meg 54 éves mikor születtem. Anyukámmal borasztó volt a kapcsolatom öreg volt hozzám és kész. Mikor férjhez mentem 22 évesen akkor javult egy picit a kapcsolatunk. Apukámat imádom (78 éves most), okos, bölcs tapasztalt ember. Az iskolában még gimiben is csúfoltak, hogy öregek a szüleim.. :( nekem sok rossz élményem volt.. :( Gondoltam ezt megosztom veled, mire figyelj majd a gyermekednél.. :) Sok szerencsét!

2009. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mindenképp vágj bele!

Ha megérlelik szépre a petéidet, meg is termékenyítik, miért lenne kevesebb esélyed, mint másnak?? ...ezen ne is gondolkozz, merj belekezdeni!

Még annyit az előttem válaszolóhoz, hogy az én anyukám engem 46 évesen szült, márciusban lesz 70 éves, a ragaszkodása miatt kicsit "fájdalmasabb" minden, itt az élet nagy döntéseire gondolok, de mindig lehet bizonyítani, mindig lehet tisztelni és szeretni a szülőt, - nem akadályoz meg benne senki. Ezek mellett anyum mind a mai napig naponta hálát ad értem Odafelfelé, én pedig a világ legjobb anyukájának tartom őt! Még nem nagymama, de érdemes lenne látni, maint az egyetem alatt, 70 literes vázas hátizsákkal hozta nekem Budapestre a heti kajáimat... :)

Ezt semmire nem cserélném el.

Sok sikert a kérdezőnek! Higgy benne!

2009. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
folyt.: az én oldalamról még nincs unoka, de én szupernagyinak is hívom,- ez lemaradt, bocsi!
2009. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodtan vágj bele!!!! A korod nem akadály, nálunk is a csládban most született kis baba anyósom szült :) 41 évesen és most 2 hónapos a babája! Igaz nagy akorkülönbség ,mert párom 24 ,de mindenki imádja a picit :) !!! Miért ne, senkitől nem szabad sajnálni az anyaságot, főleg ha lehet baba! Sok sikert és boldogságot nektek!
2009. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták, h 40 éves kor fölött kicsi az esély, de én a helyedben ha 1% lenne, akkor is megpróbálnám! (Mi is lombik előtt állunk amúgy, azért tudom :-( ) Sok sikert nektek is!
2009. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, és 100.000 Ft egy kezelés. Lehet, h a továbbiakért is kell valamennyot fizetni, de közel nem 100-at. A stimuláció kerül sokba.
2009. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja és 5. után már nagyon drága, de reméljük, erre nem lesz szükség.
2009. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!