Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem sikerült? Tanácsokra...

Miért nem sikerült? Tanácsokra lenne szükségem!

Figyelt kérdés

Ez volt az első ovu tesztes hónapunk...cd 12-n már pozitív volt a teszt.


együtt voltunk cd 11, 12,14,15,18,21,23...


a ciklusom 28 napos, az ovu 14-nél lehetett, negatív ovu teszt, és éreztem is a pé-s görcsöket plusz bő hüvely váladék.


nyugodt hónapom volt, sokat pihentem, éreztem sokszor fáradtabb vagyok az átlagnál. nem koncentráltam nagyon a témára, mert volt más dolgom is, nem volt kifejezetten időzített szex, hanem inkább örömszex...


ma 12 dpo, reggeli pisiből csont negatívat teszteltem, ez gondolom elég egyértelmű, hogy most nem sikerült, mivel a teszt 10-es érzékenységű.

mi az amit nem tettem meg az ügy érdekében?


2010. okt. 31. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Nálunk úgyszintén,én is negatívat teszteltem,de a hőm még fent van,bár holnapra nem várom csak.

Azzal vigasztalom magam,hogy 6 hónapon belül 50%-a bebabásodik a pároknak!Mikorra nem várod?

2010. okt. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

szia


én keddre nem várom...a lutheálisom 14 napos.


mióta próbálkoztok? ti milyen napokon voltatok együtt?

2010. okt. 31. 08:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem um:10.01 volt,31 naposak szoktak lenni,a férjem 17-én látott páfrányt a pg 53-on.Mi együtt voltunk 9-étől 15-ig minden nap,utána 17,19,20,22 azt hiszem,most meg 29,30.

Ez a 2. hónap.

2010. okt. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
elég sokat tudtatok együtt lenni, szerintem sikerülhet még akár ez a hónap is.
2010. okt. 31. 09:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Á,ez kivételes hónap,a havi 3 a jellemző:-)

Szurkoljunk együtt,nyitok egy új kérdést,akik mostanra nem nagyon várják!

2010. okt. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért sztem 2 nap múlva még tesztelhetsz! Bár nekem halvány már volt a 12. dpo-n 25sel, de annyira halvány, hogy nem is tekintettük 2 csíknak. A 14. dpo-n 10-essel lett normális 2 csík.
2010. okt. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A teherbeeséshez sok minden szükséges, ez csak az első lépés, hogy együtt vagytok a megfelelő időben.
2010. okt. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Az szép hogy te mindent megtettél, de a teherbeesés nem parancsszóra töténik. Csak rá koncentráltál ha ovuteszteltél. Javaslom hogy dobd el az ovutesztet meg terhestesztet szexelj mikor jól esik. Aztán ha egy évig nem jön össze keress fel egy orvost. Ja egyébként mindent megtettél az ügy érdekében de a teherbeesés nem erről szól. Sajnos.
2010. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én csak azt nem értem aki meg nem akar annak sikerül. én is mindent megteszek 10.naptol 20.ig sex, ha kivanom ha nem elevitet szedek, bezzeg a szomszed kislány 15 éves és már 2x volt ab.je pedig állitolag vedekezett ..kivanom hogy sikerüljön neked drukkoljatok nekem is
2010. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ezt nem értem én sem! a kis tiniknek egy véletlen éjszakából összejön....
2010. nov. 4. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!