Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítségre, tanácsokra lenne...

Segítségre, tanácsokra lenne szükségem?!

Figyelt kérdés

Ma vagyok 13 hetes kismama. 6.hét óta van kajaundorom,hányingerem,rosszulléteim,de az még elviselhető volt.Kb.2 hete lett nagyon rossz,olyan szinten,hogy felkelni sem bírtam,annyira rosszul éreztem magam.

Hiába szedem a b6-ot,renniet,Tisacidet,Salvus vizet...stb,semmi nem segít,csak szenvedek.

3 napja már olyan szinten,hogy elkezdtem hányni is,igaz még csak reggel jelentkezett-rengeteg a gyomorsavam-

Már terhesvitamint is váltottam 4 napja-Elevitről Gravidára-,hátha attól volt,most viszont már hányok is.

Van egy 19 hónapos Kisfiam,akit így nem tudok ellátni,mindig valamelyik nagyszülő van itt segíteni.

Már nagyon el vagyok keseredve,hogy ennyire rosszul vagyok,és nemhogy javulna,hanem rosszabbodik.

Van/volt valaki hasonló helyzetben?

Van rá valami megoldás?


2011. márc. 20. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia,


Egy részéhez tudok hozzászólni. Most váltottam Gravidára, első szemet bevettem, negyed óra múlva úgy hánytam mint a lakodalmas kutya. Mikor szeded a gravidát? Én reggel vettem be. Eddig terhesvitamin miatt nem hánytam, úgyhogy dobom is ki. Visszaváltok. Azt mondják a Gravidát csak bőséges evés után/közben lehet bevenni. Lehet (nem biztos), hogy téged is hánytat a gravida. Én eddig alig hánytam, azt is este, azért tudom, hogy amiatt jártam így.

Remélem kicsit segítettem.


30/N

2011. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2011. márc. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia

en is nagyon rosszul voltam az elejen en is szedtem b6 ot de semmi nem volt jo

felse tudtam kelni az agybol ha csak fel ultem is mar hanynom kellet(: gyomorsavra haztartasi kekkszet ettem es az jol eset nagyon es ladee vit vitamint szedtem es szerintem az jo volt 14hetesen keztem jobban lenni,most vagyok 21+1hkm :)es mar jobban vagyunk

2011. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem is a Ladeevit jött be. :)
2011. márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gravidát én is kihánytam, függetlenül attól, hogy evés előtt vagy után vettem be.

Ha nem tudsz megfelelően táplálkozni, lehet jót tenne neked egy infúzió kúra. Beszélj a dokiddal.

2011. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbáld ki a Femibiont. Habár, egy kicsit drága, de én még senkit nem hallottam, láttam panaszkodni róla ( az árán kivül)! Mivel, már 13 hetes vagy, igy a 400 mg-osat kérd a patikában. Természetesen, azért kérdezd meg az orvosod véleményét róla.


Sok sikert a továbbiakban és Boldog Babavárást!

2011. márc. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!