Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok-e? Már kb 17...

Terhes vagyok-e? Már kb 17 hetes lennék, ha igen. A menstruációm rendszeres volt, csak kicsit kevesebb. Fogamzásgátlót szedtem ugyan, de most nagyon aluszékony vagyok és olyan mintha mozogna "valaki".

Figyelt kérdés

Még az elején csináltam teszteket és mind negatív volt. És úgy a 8. hét környékén voltam nőgyógyásznál, de ő nem látott semmit, a méhnyálkahártyám pedig nagyon vékony volt.

Azóta nem voltam senkivel, de mi lehet a mozgás oka?


2009. jan. 6. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

17 hetesen már nőne a hasad, és a 8. héten nem látott semmit, akkor kizárt hogy terhes vagy.

Ráadásul van mesesed is, plusz fogamzásgátlót is szedsz

2009. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

gyomor korgás?

álterheség, az emberi agy olyanra képes hogy akár még érezheted is a baba mozgását. most menj el dokihoz, és mondj el neki mindent, ha jó orvos és nem talál semmit akkor pszihológushoz fog küldeni.

2009. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Te jó ég, 15hetes terhes vagyok, és fél méterrel előbb érek be valahová, pocaklakó miatt. A ruháidba sem férnél bele, tudom, pedig nem híztam, csak átcsoportosultam egyenlőre...


Hogy megnyugodj menj el dokihoz, és nézesd meg magad.

Nem valószínű hogy babás legyél. Mocorgás... hát, sokan nem merik azt mondani 17hetesen, hogy mocorog valaki.


Csodának minősülnél, ha babás vagy:)

2009. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia nálunk van a családban egy asszony, aki gyerekprojektben volt a férjével, de mivel nem jött össze, elment nőgyógyászhoz.

Akkor már 19 hetes volt!!

Végig vérzett, mintha megjönne neki rendesen, és nem keveset, hanem normális mennyiségű vért. Emiatt eszébe sem jutott, hogy esetleg terhes lehet.

Tünetei nem voltak, a hasa sem nőtt egy kicsit sem (pedig nagyon sovány és alacsony), a melle sem feszült, nem volt semmi.

Hozzáteszem, nekem se nőtt a hasam egy kicsit sem, és 17 hetes vagyok.

Szóval nagyon ritka, de azért előfordulhat.

Menj el mihamarabb orvoshoz.

2009. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!